Українська асоціація студентського самоврядування, ЛОО Друк

Львівська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Українська асоціація студентського самоврядування” (ЛОО УАСС)  – найбільший обласний осередок незалежного та демократичного національного студентського союзу  – Української асоціації студентського самоврядування, який на добровільних засадах об’єднує органи самоврядування студентів і аспірантів, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вищих навчальних закладах.

Дата заснування: листопад, 1999 року, дата здійснення державної реєстрації: 29 січня 2007 року.

Колективними членами ЛОО УАСС є органи студентського самоврядування провідних ВНЗ Львівщини, зокрема Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського національногоаграрного університету, Українського католицького університету, Львівської комерційної академії, Львівської національної академії мистецтв, Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького,  Львівського державного університету внутрішніх справ,  Львівського державногоуніверситету фізичної культури,  Львівського державного медичного коледжу ім. А.Крупинського, Львівського інституту економіки і туризму, Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола, Інституту підприємнитцва і перспективних технологій.

ЛОО УАСС діє з метою захисту прав та представництва інтересів львівського студентства на національному й міжнародному рівнях. Діяльність ЛОО УАСС  охоплює широке коло питань, які становлять інтерес для студентства, зокрема якість освіти, умови життя у гуртожитках, правову підтримку та оздоровлення студентів, інформування студентів про міжнародні програми академічних обмінів та можливості неформальної освіти в Україні й закордоном, участь студентів і аспірантів в діяльності колегіальних органів управління вузами тощо.

За час діяльності  ЛОО УАСС як невід’ємної складової загальноукраїнської Асоціації, було накопичено великий практичний досвід у сфері розвитку студентського самоврядування та захисту прав студентів.

Найбільш успішними заходами УАСС, що реалізовувались з ЛОО УАСС стали: лобіювання в 2004 році нового законодавства про стипендії та пільги студентів на проїзд у громадському транспорті. Внаслідок цих дій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 демократично обрані органи студентського самоврядування вперше були допущені до розподілу стипендій та матеріальної допомоги між студентами й аспірантами, що раніше було виключною монополією “студентських профкомів”. Крім того, починаючи з 2005 року студенти недержавних вузів отримали пільги на проїзд у залізничному транспорті, якими вони раніше не користувались;

кампанія 2005 року за накладення Президентом України “вето“ на прийняті Парламентом зміни і доповнення до Закону України “Про вищу освіту”, які зобов’язували випускників вузів, котрі навчались за бюджетні кошти, до 3-річного “відпрацювання“ за місцем праці, визначеним Урядом. Результатом стало вотування цього Закону, що забезпечує право випускників на вільний вибір місця роботи; кампанія 2007 року за скасування незаконного обмеження права студентів на пільговий проїзд залізницею в літні місяці. Її результатом стало скасування зазначених протиправних обмежень постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2007 року № 1402.

Свідченням ефективної діяльності ЛОО УАСС стало обрання голови Виконкому ЛОО УАСС  –Анатолія ІГНАТОВИЧА президентом УАСС. Керівник ЛОО УАСС: Ігнатович Анатолій, моб. +380676038003, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST