Туризм. Торгівля. Ресторан. Готель, ГО Друк

ГО ТТРГ  – є місцевою неприбутковою організацією, яка об’єднує громадян України, що працюють в сфері послуг з метою захисту їх прав та інтересів, координації спільних дій направлених на розвиток сфери послуг Львівщини.

Основною метою діяльності організації є постійна  консолідація зусиль та  координація діяльності підприємств та працівників сфери обслуговування, спрямованих на підвищення та покращення рівня функціонування сфери послуг на Львівщині.

Предметом діяльності організації є матеріальне, фінансове і інше сприяння фізичним та юридичним особам з питань створення якісно-нових можливостей та способів вирішення проблем і питань розвитку сфери послуг на Львівщини.

Проекти, котрі розробляються та уже реалізуються: 

- вивчення іноземних мов, працівниками сфери послуг, задля створення комфортних умов перебування та проживання іноземців, і як наслідок збільшення кількості  туристів, котрі відчуватимуть себе, на Львівщині як у дома;

- обмін досвідом, знаннями через професійні клуби, як основи структури організації, та напрацювання спільними зусиллями проектів покращення функціонування сфери послуг, самими працівниками, котрі безпосередньо спілкуються з людьми, і знають їх потреби та бажання;

- розробка різноманітних туристичних маршрутів по Львівщині, та сприяння у розвитку зеленного туризму;

- проведення постійних дегустацій різноманітних нових, рідкісних та якісних напоїв та страв.

Ми сприяємо розвиткові, швидко само формуючої особливої субкультури працівників сфери послуг, задля систематизації взаємостосунків, з метою налагодження механізмів взаємодопомоги, без особистої вигоди, відсуваючи, усюди пропагуючий ірраціональний матеріалізм, на задвірки людських стосунків.

Це ініціатива самих працівників а не роботодавців. Кількість членів організації: 58, та більше 10 Партнерів з числа закладів сфери послуг.

Керівний склад:

1. Майдан Тарас Васильович – Голова Правління ГО «ТТРГ», адміністратор, Парк-готель «Древній Град», 80936938489.

2. Томська Лідія Засимівна, Секретар Правління ГО «ТТРГ», студент ЛНУ ім. І. Франка, 80977885337.

3. Леськів Михайло Мирославович, Виконавчий Директор ГО «ТТРГ». ТзОВ «Мастіг», директор, 80676791686.

4. Ардель Василь Михайлович, Голова Контрольно-Ревізійної Комісії ГО «ТТРГ», ТзОВ «Будівельний Альянс», бармен, 80972931463. E-mail для пропозицій: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду зва


 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST