Товариство Червоного Хреста України, ЛОО Друк

Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією.Товариство допомагає державі у наданні медичної і гуманітарної допомоги під час  збройних конфліктів та в мирний час, бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі  катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує медичну соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення.

Товариство Червоного Хреста бере участь у міжнародній програмі боротьби з туберкульозом і СНІДом - допомагає органам охорони здоров'я при лікуванні туберкульозу  серед одиноких громадян похилого віку та інвалідів.

Постійна увага приділяється виконанню програми готовності до надзвичайних  ситуацій. Завдяки зусиллям Українського Червоного Хреста й за сприяння Міжнародної  Федерації Червоного Хреста і Червоного  Півміся ц я та зарубіжних Товариств своєчасно  отримали допомогу потерпілі  від повені на Закарпатті. Волині та  Рівненщині, від буревію  - у  Тернопільській, Івано-Франківській областях,  від техногенних катастроф - на Львівщині та в Донбасі.

Протягом двох років Товариство надало допомогу продуктами харчування, одягом, взуттям, медикаментами понад 20 тис. громадянам.  2 5 4 дітей з важкими вадами серця  відправлено на оперативне лікування у Францію Щодня 300 одиноких громадян похилого віку, дітей-сиріт у їдальнях Червоного Хреста одержують безкоштовні гарячі обіди, а  100 патронажних медичних сестер Червоного Хреста надають медико-соціальну допомогу 800 одиноким немічним громадянам, інвалідам області. Щодня сотні громадян звертаються  до Товариства з проханням про надання допомоги продуктами харчування, одягом, медикаментами.

Обласна організація Товариства Червоного Хреста завжди брала участь у ліквідації наслідків повеней, буревіїв, допомагала нелегальним мігрантам.Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста працювала над реалізацією 13 програм та проектів, а саме:

1. допомога соціально-незахищеним верствам населення;
2. програма “Патронажна сестра”;
3. утримання медико-соціальних центрів в м. Львові, Новояворівську, Шегині, та медико-соціальних кімнат в м. Броди, Миколаїв, Сокаль, Червоноград, Яворів, Трускавець, Франківському районі м. Львова;
4. гаряче харчування для дітей сиріт(100 дітей щоденно);
5. постійно діючий семінар з підготовки домашніх медичних сестер та масажистів, навчання навичкам надання першої невідкладної допомоги;
6. допомога багатодітним сім’ям;
7. пропаганда донорства крові;
8. інформаційно-пропагандистська робота;
9. міжнародні стосунки (Люксембург, Фрайбург, Регенсбург, Штенберг, Бока-Ліні, Марх, Опфінген) і гуманітарна допомога;
10. профілактика туберкульозу, СНІДу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом;
11. надання допомоги населенню в екстремальних ситуаціях, робота рятувального загону;
12. робота з учнівською молоддю по вивченню Міжнародного Гуманітарного Права  та історії червонохресного Руху;
13. робота з розшуку людей, які втратили зв’язок під час Другої Світової війни та під час збройних конфліктів.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST