Твоє право, БО Друк

Благодійна організація «Твоє право» є незалежною позапартійною організацією. Була створена та зареєстрована Управлінням юстиції Львівської області в листопаді 2000 року. 

Метою діяльності організації є здійснення благодійної діяльності у сфері надання безкоштовних консультативних юридичних послуг фізичним та юридичним особам, та підвищення правової освіти і правової культури населення.

Основні види діяльності: правопросвітня, правозахисна.

Правопросвітня діяльність полягає у проведенні семінарів та лекцій для підвищення правової грамотності населення. Зокрема, під час парламентських виборів 2006 року було проведено 40 мобілізаційних лекцій «Голос молоді – голос майбутнього» для студентів ВНЗ Львівщини та 31 просвітницьку лекцію «Захисти свій голос» для жителів сіл Львівщини.

Правозахисна діяльність полягає у функціонуванні мережі «Захисти своє право», що складається із 4-х громадських приймалень у м. Львів, м. Дрогобич, м. Самбір та м. Сокаль. Юристи громадських приймалень надають кваліфіковану безкоштовну юридичну допомогу малозабезпеченим громадянам. Зокрема, за період з січня 2001 року по грудень 2007 року до нас по допомогу звернулись близько 4000 заявників. Юристи організації склали понад 700 скарг та представляли інтереси клієнтів у близько 200 судових справах.

На базі громадської приймальні у м. Львові діє Центр документування тортур, фахівці якого надають безкоштовну допомогу жертвам катувань та жорстокого поводження працівниками міліції.

Основні проекти, здійснені організацією:

2011 Правова ініціатива "Захищене село"

2010 Захист права на власне житло

«Проголосуй  – будь вільним» (2004 рік). Юристи прорвели 40 мобілізаційних лекцій студентам ВНЗ Львівщини, що голосували вперше. Слухачами цих лекцій стали понад 1500 студентів. Головне, що студенти отримали не тільки ігформацію про процедури голосування, а можливість активно захистити своє право голосу.

 

«Правова допомога виборцям у день виборів» (2004 рік). Наші юристи надали правову допомогу 2076 виборцям у 20-ти місцевих судах Львівської області під час Дня голосування 2-го і 3-го турів виборів Президента України. 1858 підготовленихз нашими юристами скарг були задоволені, що дало можливість громадян взяти участь у голосуванні.

«Захисти свій голос» (2006 рік). Наші тренери та юристи провели 31 лекцію для мешканців найбільших сіл Львівщини. Понад 1700 осіб відвідали ці лекції і отримали практичну інформацію про механізми активного захисту своїх порушених прав.

«Правозахисна мережа «Захисти своє право» (2005-2007 роки). Мета проекту: сприяння ініціативі громадян в активному відстоюванні своїх прав та демократизації діяльності державних структур, досягнення відкритості та прозорості їх роботи та дотримання верховенства права у стосунках влади і громадян.

«Зменшення випадків застосування катувань та жорстокого поводження працівникамси міліції у Закрпатській, Львівській, Рівненській та Чернівецькій областях» (2007-2008 роки). Проект має на меті розвинути механізми громадського контролю за діяльністю органів міліції, налагодити співпрацю між представниками правозахисних організацій та міліції, підвищит ирівень правосвідомості як населення, так і представників міліції.

Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці:  www.tvoe-pravo.iatp.org.ua або за телефонами: (032) 2-919-500 та 8-067-80-203-80.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST