Сходження, ГО Друк

 

ГО «Сходження» засноване 6 квітня 2006 року. ГО «Сходження» понадконфесійне, понадідеологічне і метаполітичне об’єднання громадян, які сповідують принципи толерантності та  готові співпрацювати з  тими, хто намагається осягнути самого себе і джерела Споконвічної Мудрості.

ГО «Сходження» створене для здійснення просвітницької діяльності, поширення актуальних знань про методи цілісного та гармонійного розвитку людини та суспільства на основі синтезу надбань сучасних наук і Споконвічної Мудрості.

Цілі і напрямки діяльності

1. Створити на основі системного підходу синтезовану модель розвитку сучасного українця та українського суспільства.

2. Сприяти популяризації і практичному застосуванню знань Споконвічної Мудрості серед широкого загалу.

3. Створити передумови для використання знань Споконвічної Мудрості для формування методологічних та ціннісно-світоглядних концепцій в наукових колах.

Стратегічна мета. Створення ціннісного та методологічного фундаменту для розроблення та впровадження комплексної програми ДУХОВНОГО ВІДРОДЖЕННЯ українського громадянина та суспільства «ОСНОВИ НАЦІОНАЛЬНОГО СИНТЕЗУ» 

Проведені заходи:

1. Науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, релігії і науки», 16-17 березня 2007 року, Львів, ВІ НУ «Львівська політехніка»

2. Круглий стіл на тему «Перспективи та складнощі у відродженні сакральних знань», 8 червня 2007 року, Львів, кафедра філософії НУ «Львівська політехніка»

3. Просвітницькі лекції та семінари «Шляхами цілісного розвитку», тривають Проект «Переклад езотеричної літератури» Вперше здійснено переклад на українську мову праць Аліси Бейлі, Крішнамурті, «Євангелія від Юди». Видано Санскритсько-Український езотеричний словник.

Контактні особи: Забава Андрій, Консалтингова група «ДІ», езотерична психологія, методологія синтезу  80663516582, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Карівець Ігор, к. філос. н., доц., езотерична філософія, дидактика філософії 80685015192,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Мельник Ірина, зав. приймальним відділом Львівської міської клінічної лікарні, гомеопатія, сучасні методи оздоровлення, 80505406148, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

www.shodgennya.com.ua 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST