Студентське братство Львівської Політехніки, МГО Друк

Студентське братство  Львівської Політехніки бере свій початок з квітня 1989 року. Засноване на зламі двох епох:  старої  – “совєтської” та нової – постмодерної,  “ринково економічної”,  “демократичної”, “психоделічної”... вочевидь байдужої до вмісту душі та орнаментів мозку.

Організація ставить за мету якнайшвидше відкрити суспільству очі і показати історію, яку створювали українські герої – всі люди, котрим не забракло честі та вистачило совісті жити для майбутнього, а не для своїх амбіцій. 

Основними завданнями  братства  стали: створення сучасної молодіжної націоналістичної контркультури,  впровадження просвітницьких проектів,  сприяння розвитку української науки, культури та освіти,  представлення і захист прав людини, як особистості, гідної Всесвіту. На сьогодні Студентське братство займає активну  суспільну позицію – надалі проводить масові заходи (збори, мітинги, перфоменси тощо) і повсякчас пропагує свої ідеї у кожних діях своїх учасників. 

На даний час офіційно зареєстровано дев’ятнадцять членів братства, які безкомпромісно справляються зі своєю місією. Членом братства може бути кожен, якщо він готовий працювати, щоб повернути гідність українського народу без жалю до себе та ближніх. Наші плани  на майбутнє:  відродити країну (не державу) в котрій народ буде усвідомлювати свою непересічність, а особистість відчуватиме власну потрібність. Відчинити внутрішні двері  суспільства і показати нескривавлену душу,  а  тверду волю і бажання створювати, вирощувати, плекати, любити, щоб мати підстави ненавидіти.

Об’єднати людей довкола спільної ідеї, або її прагнення – це наша мета. Щодо здобутків, то напевно не всіх їх можна назвати “своїми”. Проекти – це лише надія для тих,  які готові залишатися у своїх мріях. Ми - тільки підґрунтя, яке насичує силу проростання зерна. Догляд за ним - це спільна мета всіх, хто здатен побачити і має силу оберігати.  Тому ми  щиро раді  українським синам,  гени яких проривають шкаралупу соціальних обставин,  які у кожному подиху відчувають дихання  своїх предків, яким не байдуже до рідної мови, до пахучого чорнозему насиченого кров’ю  героїв, котрі готові перекреслити всі помилки в нашій історії. І хай душі наших предків поряд з Богом допомагають нам у боротьбі. Слава Україні!

Наші контакти:  м. Львів,  вул. Глибока, 12,  тел. +38-032-237-00-01,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST