Товариство історичної реконструкції „Срібний Вовк”, МГО Друк

Молодіжна громадська організація  “Товариство історичної реконструкції  “Срібний Вовк” була заснована 2001 року у Львові Євсєєвою Іванною Олександрівною та групою однодумців, небайдужих до вивчення давньої історії рідного краю, як частини середньовічної Європи.

МГО  “Товариство історичної реконструкції  “Срібний Вовк” є недержавна, неприбуткова організація. 

Метою і завданням товариства є: 

1. дослідження та збереження історичної спадщини;

2. розвиток зацікавленості молоді у національній історії.;

3. виховання молоді на кращих традиціях історичного минулого України.

Наша організація працює у двох основних напрямах. Перший напрям, зовнішній, - це проведення та участь у заходах середньовічної  тематики  – турнірах, фестивалях, майстер класах, семінарах. Другий напрям,  внутрішній,  – відтворення матеріальних та духовних цінностей вибраної нами епохи. 

Реконструкція матеріальних цінностей  - це відтворення середньовічного одягу та взуття, предметів побуту, ювелірних прикрас, обладунків та зброї. Реконструкція духовних цінностей це  - відтворення старовинних танців та музики.

На даний момент організація налічує близько 20 осіб. Керівництво знаходиться у Львові, але існують й відділення на території України: Луцьке – діє  з 2006 року; Київське  - діє  з 2006 року; Хмельницьке – діє з 2004 року.

Нашими партнерами є Відділ роботи  з молоддю Львівської міської ради. 

Найголовніші здобутки організації:

1) Проведення щорічного міжнародного фестивалю середньовічної культури “Меч Луцького Замку”(2003, 2004, 2005, 2006 рр.) Фестиваль, що започаткував найбільший реконструкторський  проект на Україні та приймав гостей з Росії, Білорусі, Польщі та Угорщини;

2) Проведення щорічних  майстеркласів історичного танцю та фінальних балів у м. Львові (2004, 2005, 2006 рр.). Усі бажаючі львів’яни , а також гості з Росії та всієї України мали можливість вивчити старовинні танці Західної Європи 13-19 століть, програму вели викладачі з Росії, Білорусії, України;

3) Організація першого на Україні заходу “лівінг хісторі” (“живої історії”) В екстремальних зимових умовах було відтворено одну добу з життя замку у 15 столітті. Наш клуб приймав гостей з України, Росії та Угорщини. Перлиною заходу стало частування гостей. Бенкет було організовано в одній з веж замку Любарта, що в Луцьку, з суворим дотриманням історичних умов  – старовинні рецепти та технології приготування їжі та напоїв, а також автентичний посуд та одяг учасників зробили свято незабутнім;

4) Міжнародний фестиваль середньовічної культури  “Львів Стародавній 2006” присвячений 750-ій річниці міста Львова. Наймасовіший наш проект, відбувся у парку-музеї  “Шевченківський гай” та привабив близько 100 тисяч глядачів. В програмі фестивалю були бугурти (масові битви), лицарський турнір, виступи танцювальних та музичних колективів з Росії та Білорусі, майстер-класи історичних танців, середньовічні ігри для учасників та глядачів. Традиційним для нас стає приймати учасників з Білорусі, Росії, Угорщини та Польщі.

З 2003 року головою організації є Євсєєва Іванна Олександрівна. Контакти: тел. +38067-499-244-8, +38-(032) 231-34-52, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ICQ: 310261211.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST