Спілка української молоді, ЛОО Друк

Спілка Української Молоді  (СУМ) – одна з найбільших українських організацій у світі. Організація заснована у 1925 році, невдовзі ліквідована комуністичною владою, відродилась у діаспорі після закінчення ІІ-гої світової війни та  розвинула свою діяльність  на п’яти континентах, навіть у Африці (Алжир та Туніс). Сьогодні СУМ є у 13 країнах світу, куди доля закинула вихідців з України. Естонія, Росія та Хорватія – країни де СУМ існує всього декілька років, натомість вже півстоліття СУМ існує у Канаді, США, Австралії, Аргентині, Бразилії, Великобританії, Німеччині, Бельгії, Франції. У 1989 році  в Україні  була утворена Спілка Незалежної Української Молоді (СНУМ), яка невдовзі змінила назву на СУМ.  З 1996 року СУМ в Україні, як частина світової організації СУМ, набуває статус всеукраїнської молодіжної організації із осередками у більшості регіонів України.

Діяльність Спілки Української Молоді спрямована на:

Духовне виховання. Гасло “Бог і Україна” свідчить про велику роль духовного виховання в СУМі. Наша Спілка є міжконфесійною організацією і ставить собі за мету виховання молоді на християнсько-етичних засадах і традиціях української духовності.

Традиції та мистецтво. Важливий елемент сумівської виховної програми – збереження українських традицій: вивчення історії України, літератури, культури, звичаїв. Щорічно СУМ організовує вертепи, відзначає День Архистратига Михіїла, який є покровителем СУМу, проводить святкування Миколая, Івана Купала та інших українських традиційних свят.

Суспільна діяльність. Члени СУМ виявляють свою активність у різноманітних зустрічах, семінарах, конференціях, організація та проведення яких є невідмінною складовою нашої діяльності. СУМівці працюють з дітьми сиротами, разом з іншими організаціями та державними закладами проводять гуманітарні заходи.

Табори. Щороку СУМ організовує ряд всеукраїнських та регіональних (осередкових) таборів для дітей та молоді: виховно-відпочинкові, вишкільні, спортивні, мистецькі, мандрівні та інші.

Членство СУМ. Суменята – діти віком до 5 років, Молодше Юнацтво – від 6 до 12 років, Старше Юнацтво – від 13 до 18 років, Дружинники – від 18 років, Сеньйори – понід 50 років.

Веб-сторінка: www.cym.org Адреса: ЛОО СУМ, вул. Винниченка, 6, а/с 1350, Львів 79008 Тел/факс: +38-(032)-272 98 77 Сторінка Львівського осередку: www.cym.org/ua/lviv Е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду /

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST