Колеса за зелень Друк

У Львові пройде масовий велопробіг.

У Львові пройде масовий велопробіг.

 

У неділю, 15 червня, відбудеться 5-й ювілейний велопробіг Львовом "Дорогу велосипедистам! За зелений, чистий Львів з європейськими дорогами!". Метою велопробігу є пропаганда здорового та активного способу життя. Крім того, таким чином організатори хочуть заохотити львів'ян до пересування по місту велосипедами та звернути увагу влади на проблеми доріг.

Розпочнеться велопробіг об 11:00 зі Стрийського парку біля кінотеатру Львів. Триватиме він близько години і закінчиться біля пам'ятника Т. Шевченку. За цей час учасники велопробігу мають подолати трасу завдовжки 15,7 км. Однак жодну зі львівських доріг не перекриють. Колону велосипедистів лише супроводжуватимуть машини дорожньої автоінспекції.

"Усі бажаючі, хто має велосипед, можуть взяти участь у велопробігу і приєднатися до нього у будь-якому місці траси та зійти з неї, - розповідає голова організаційного комітету велопробігу Мирон Колодко. - Проте лише ті, хто доїде до фінішу, візьмуть участь у лотереї". А головним її призом буде велосипед. Також буде передбачено спеціальні призи для найбільших сімейних велогруп, журналістів, наймолодшого та найстаршого учасників велопробігу.

Після закінчення велопробігу відбудуться показові виступи велотуристів та велофігуристів. Також протягом дня буде організовано виставки велосипедів та спорядження для їхніх "наїзників".

 

Павло ПАЛАМАРЧУК,
  15 хвилин Львів, 12.06.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST