Львівським дітям відпочинок забезпечено Друк

Принаймні в цьому впевнені заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Дмитро Пушкарьов та керівник ГО "Свім" Назар Дума.

Принаймні в цьому впевнені заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Дмитро Пушкарьов та керівник ГО "Свім" Назар Дума.

 

Вперше за кошти з міського бюджету управління планує закупити путівки на Чорне й Азовське моря для дітей. На відпочинок соціально незахищених неповнолітніх цьогоріч виділено 400 тисяч гривень, що на 100 тисяч більше, ніж торік.

Окрім морських узбереж, дітлахи, за словами львівських чиновників, відпочиватимуть у дитячих оздоровчих таборах, а також при установах дитячо-юнацьких молодіжних клубів Львова (УДЮМК).

Зокрема, Дмитро Пушкарьов розповів, що табори будуть і стаціонарними, і мандрівними, а працюватимуть за навчальною, виховною, розважальною та оздоровчою програмами. Важливо, що кожен із батьків зможе обрати саме те, що потрібно його дитині. Водночас громадські організації Львова організують для дітей близько 66 таборів, серед яких будуть і новацькі літні пластові табори, і юнацькі, й оздоровчий табір для дівчат віком від 6 до 16 років, а також туристичний багатоденний військово-спортивний табір "Свімерський похід "Стежками бойової слави воїнів УПА".

Щодо УДЮМК, то вже третій рік поспіль вони проводитимуть у парку "Знесіння" денний оздоровчий табір "Левеня". Цьогоріч на території Львівщини відбудеться шість наметових таборів для дітей, зокрема в Карпатах. За попередніми прогнозами, відпочити тут зможуть понад 300 дітей.

Дмитро Пушкарьов зауважив, що такі табори стануть в нагоді особливо тим батькам, які не матимуть відпустки, а тому не зможуть повноцінно доглядати за дитиною.

Окрім того, другий рік поспіль оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітлахів із малозабезпечених та багатодітних родин, а також талановитих та обдарованих відбуватиметься за "окремою статтею" міського бюджету. Цьогоріч так відпочинуть 250 діточок, на що вже виділено близько 400 тисяч гривень (на 100 тисяч більше, ніж 2007-го). Додатково між оздоровчими закладами було оголошено тендер, і вже цього тижня назвуть санаторії, куди поїде львівська малеча. Серед імовірних місць відпочинку – табори "Світанок", "Ровесник", що на Львівщині, два табори в Одеській області, два в Криму. Вперше цього року за кошти з міського бюджету управління планує закупити для дітей путівки на Чорне й Азовське моря. "Ми прихильники якісного відпочинку, – додав пан Пушкарьов, адже діти повинні не просто отримати путівки, а реально оздоровитися".

Назар Дума, своєю чергою, розповів про табір "Свімерський похід "Стежками бойової слави воїнів УПА", зазначивши, що головна мета такого табору – сприяти духовному, фізичному й інтелектуальному розвитку молоді. У таборі юнаків навчатимуть бути мужніми, завзятими, терпеливими, влаштовуватимуть військові ігри. День тут починатиметься і завершуватиметься молитвою, щонеділі молодь ходитиме до церкви, а фізично гартуватиметься в різноманітних походах та екскурсіях.

 

Тетяна ЖЕРНОВА,
  Львівська газета, 10.06.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST