"Ми мріємо про те, щоб озера були чистими…" Друк
У середу, 2 липня громадська організація "Разом" спільно з волонтерами провели перший етап очищення озера в парку Знесіння та прилеглої до нього території. Захід відбувся у рамках проекту "Збережемо озера для Львова", який, нагадаю, є одним із переліку переможців конкурсу соціально-культурних проектів. Наступний етап очищення відбудеться у суботу і розпочнеться о 12 годині.
ozero.jpgУ середу, 2 липня громадська організація "Разом" спільно з волонтерами провели перший етап очищення озера в парку Знесіння та прилеглої до нього території. Захід відбувся у рамках проекту "Збережемо озера для Львова", який, нагадаю, є одним із переліку переможців конкурсу соціально-культурних проектів. Наступний етап очищення відбудеться у суботу і розпочнеться о 12 годині.

Володимир Маліновський, керівник Львівської обласної громадської організації "Разом": "Ми мріємо про те, щоб озера були чистими. Також, щоб міська влада разом з громадою міста дбали про них, а не лише наша громадська організація їх очищувала.

Зрозуміло, що неможливо очистити однією громадською організацією всі озера Львова, бо загалом водойм у Львові є близько ста, самих озер є сорок – про це мало хто здогадується. І про озеро у парку Знесіння насправді також мало хто знає, хоча це є зона відпочинку. Якщо її очистити, облаштувати лавочками та будиночками, де всією сім’єю можна буде приходити на вихідні і гарно відпочивати, то і люди більше знатимуть про це місце.

Ми в першу чергу будемо чистити озеро від бруду, який туди потрапив, пізніше від зарослів. В майбутньому плануємо почистити дно деяких озер, щоб там можна було купатися. Ще в рамках нашого проекту ми вже цього року випустимо карту озер Львова. Зараз ми збираємо інформацію про них. Крім такої карти видамо ще буклет, де буде досить детальний опис озер. Також обов’язково напишемо про їх історію.

Проте, найважливішою метою нашого проекту "Збережемо озера для Львова" є звернути увагу на те, що озера знаходяться в жахливому стані і про них ніхто не дбає, ні прикріплені до них організації, ні жеки. Надіємось нас почують і смітитимуть менше, а також допоможуть нам привести хоч частину озер у належний стан."  

Зореслава Кадикало для ngo.lviv.ua
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST