Робоча група з розробки Статуту, засідання № 11. Політ нормальний... Друк
У понеділок, 2 червня у Львівській міській раді відбулося одинадцяте засідання робочої групи з підготовки Статуту громади м.Львова. Порядок денний передбачав затвердження проектів положення «Про загальні збори громадян у м.Львові», «Про місцеві ініціативи у м.Львові» та розгляд проекту положення «Про громадські слухання у м.Львові».
statut.jpg У понеділок, 2 червня у Львівській міській раді відбулося одинадцяте засідання робочої групи з підготовки Статуту громади м.Львова. Порядок денний передбачав затвердження проектів положення «Про загальні збори громадян у м.Львові», «Про місцеві ініціативи у м.Львові» та розгляд проекту положення «Про громадські слухання у м.Львові».

Затвердили перший із названих проектів, опрацювали та взяли за основу питання місцевих ініціатив. Що ж стосується проекту громадських слухань, то на даний момент існує два основних бачення щодо організації та проведення громадських слухань у м. Львові і як такої роботи над ними не відбулося через відсутність авторів однієї з пропозицій.

Олександр Неберекут, ГМ «Опора»: «Робота триває, і позитивним є те, що ми, представники громадськості, також до неї долучаємось. На цьому засіданні нам, на жаль , не вдалося опрацювати дуже важливого проекту, який стосується громадських слухань. Цьому завадила відсутність деяких представників зі сторони громадськості. Та загалом можу сказати, що вважаю цю робочу групу однією з найкращих. В обговоренні є місце дискусії, компромісам. Зрештою, відповідь на питання про якість роботи, можна буде знайти у самому Статуті, його якості. Думаю, що остаточні результати будуть восени, оскільки зараз літо, розпочнеться пора відпусток, а попрацювати ще є над чим. Продовження роботи над даними незатвердженими проектами заплановані на наступний понеділок, коли і відбудеться ще одне засідання.»

Зореслава Кадикало для ngo.lviv.ua
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST