Переможці… хто вони? Друк
21 травня міські посадовці нарешті оприлюднили назви проектів-переможців соціально-культурного конкурсу, який вже вдруге провела Львівська міська рада серед громадських організацій нашого міста. На прес-конференції, присвяченій цій темі, до уваги журналістів запропонували повний перелік організацій, чиї проекти перемогли.
p_konf_1.jpg21 травня міські посадовці нарешті оприлюднили назви проектів-переможців соціально-культурного конкурсу, який вже вдруге провела Львівська міська рада серед громадських організацій нашого міста. На прес-конференції, присвяченій цій темі, до уваги журналістів запропонували повний перелік організацій, чиї проекти перемогли.

З 46 проектів-переможців 11 – у галузі культури, 24 – у галузі соціального захисту, 4 – у галузі роботи з молоддю та сім’ями, фізичної культури і спорту, та 7 – у галузі розвитку громадянського суспільства. Обмежень щодо кількості проектів від однієї громадської організації не було, отже одна і та ж організація мала можливість відзначитися не одним цікавим проектом.

Цього року основним критерієм оцінювання поданих проектних пропозицій була іноваційність. Та не лише - вміння грамотно скласти кошторис також відіграв важливу роль.

Олекса Побурко, директор департаменту гуманітарної політики: "Аналіз поданих на конкурс проектів в порівнянні з проектами поданими у 2007 році, дає підставу стверджувати, що у 2008 році значна частина громадських організацій серйозніше підійшла до підготовки формальної, бюджетної та описової частини реалізації запропонованих проектних пропозицій".

Любомир Зубач, начальник управління "Секретаріат ради": "Перш за все хотів би звернутись з подякою до всіх громадських організацій, які брали участь у цьому конкурсі, їх аж 144, а самих проектів 211. Така велика кількість учасників свідчить про певну довіру до цього конкурсу і це дуже приємно. Як і у всіх інших конкурсах, тут також є переможці і є ті, хто програв, та це зовсім не означає, що інші проекти не заслуговують на перемогу. І для таких проектів, які нам дуже сподобались та не перемогли, ми хочемо клопотатись про додаткове фінансування".

 

Зореслава Кадикало для ngo.lviv.ua
 

Ознайомитись із коротким змістом проектів, які перемогли у конкурсі соціально-культурних проектів можна на сайті Львівської міської ради або за наступними посиланнями:

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST