"Зелене світло" проектам-переможцям Друк
Після проведення конкурсу соціально-культурних проектів та шести засідань конкурсної комісії, із 211 надісланих громадськими організаціями проектів, вибрали 46 найкращих. А у п’ятницю, 16 травня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було затверджено проекти-переможців та суми їх фінансування. Пропонуємо Вам ознайомитись із переліком переможців.
Miska-rada_sm.jpg Після проведення конкурсу соціально-культурних проектів та шести засідань конкурсної комісії, із 211 надісланих громадськими організаціями проектів, вибрали 46 найкращих. А у п’ятницю, 16 травня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було затверджено проекти-переможців та суми їх фінансування. Пропонуємо Вам ознайомитись із переліком переможців.

Нагадаємо, що конкурс було оголошено 21 лютого 2008 року департаментом гуманітарної політики та управлінням "Секретаріат ради". Він тривав тридцять днів і на реалізацію проектів-переможців міською владою виділено 1 177 963 грн., загалом проектів було подано на 6 368 365 грн. Конкурсантам запропонували чотири галузі: культурну, соціального захисту, робота з молоддю та сім’ями, фізичної культури і спорту, розвитку громадянського суспільства. Кожна галузь має своїх переможців конкурсу.

  Завантажити текст рішення

 

Зореслава Кадикало для ngo.lviv.ua
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST