Оголошено конкурс «Благодійник року – Львівщина 2011» Друк

Головним завданням конкурсу є сприяння розвитку благодійництва в Україні, зокрема у місті Львові та Львівській області, а також його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив. Подавати свої заявки на конкурс можна з 10 грудня 2011 року по 20 січня 2012 року. 

«Я вважаю проведення даного конкурсу є доброю нагодою для людей та організацій, які отримували допомогу,  публічно подякувати та відзначити своїх благодійників. Зрештою саме з цією метою, організаторами конкурсу було прийнято умову,  що пропонувати номінантів на звання благодійник року, можуть тільки ті особи чи організації, які у 2011 році отримували благодійну допомогу, це є  одним із принципових нововведень  цьогорічного конкурсу» - зазначив на прес-конференції 9 грудня начальник відділу громадського партнерства управління «Секертаріат ради» Львівської міської ради
 
 «Кожна заявка буде незалежно опрацьована та оцінена кожним із експертів конкурсу. До складу експертного журі конкурсу увійдуть журналісти соціальних блоків новин провідних ЗМІ Львова, представники профільних управлінь та депутатських комісій Львівської міської та обласної влади, а також громадських організацій та фондів. В цілому близько 25 чоловік. Переконаний, що такий механізм оцінювання учасників конкурсу  дозволять нам гарантувати об’єктивність та неупередженість у визначенні кращих благодійників року» - наголосив організатор конкурсу Андрій Породко.
 
Подавати пропозиції для відзначення нагородами конкурсу можуть фізичні і юридичні особи, які потребували та отримували одно- чи багаторазову благодійну допомогу у Львові або Львівській області у 2011 році. Зокрема, це мешканці області, дитячі установи, освітні та медичні заклади, організації, що опікуються особами з обмеженими можливостями.  
 
Переможців конкурсу будуть відзначати у трьох номінаціях:
«Благодійник року – Підприємство»
«Благодійник року – Неурядова організація»
«Благодійник року – Приватна особа»
 
Заповнену аплікаційну форму необхідно надіслати за адресою: 79034, м. Львів, вул. Тернопільська 3/52  (з поміткою «Голові журі Львівського обласного конкурсу «Благодійник року») або відправити електронною поштою на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Останній термін подачі заявок 20 січня 2012 року. 
 
Переможець кожної з номінацій буде нагороджений спеціальною відзнакою та  дипломом конкурсу з написом «Благодійник року – Львівщина 2011». Конкурс також передбачає вручення спеціальних призів «Львів соціальний». Спеціальні призи не вимагають подання заявок. Будуть надані організаторами та партнерами конкурсу. 
 
Організатором конкурсу у місті Львові та Львівській області є громадська організація «САМІ» за підтримки відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.
 
 

 

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST