Товариство захисту і опіки інвалідів по зору «Крила Надії» Друк

 Контакти: заступник голови організації Микола Пех Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Мета організації: соціальна та фізична адаптація, та реабілітація інвалідів по зору, а також захисту їхніх законних прав та свобод.

Реалізовані проекти: 
 За 8 років діяльності організація організувала 3 великих та низку маленьких проектів. Першим великим проектом організації стало створення Центру соціальної та фізичної реабілітації інвалідів по зору «Фенікс». Метою створення центру було надання соціально-психологічних послуг інвалідам по зору та створення можливості для фізичної реабілітації шляхом тренування на ренажерах. Проект підтримало Бюро з культурних та освітніх
питань державного департаменту Сполічених Штатів Америки.
Другим великим проектом було створення музичної студії для інвалідв по зору «Золотий Звук», який також був підтриманий Бюро з освітніх та культурних питань державного департаменту Сполучених Штатів Америки.
Третім проектом стало створення доступу студентів з вадами зору до навчальної літератури, який проводиться за підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка.  Проект полягає у скануванні та переносі на цифрові носії навчальної літератури для студентів з вадами зору.
Також у квітні 2006 року наша організація провела спільний проект з Луцькою міською молодіжною громадською організацією «Паросток» під назвою «Створення сприятливого середовища для розвитку осіб з вадами зору».  Проект відбувся за сприяння фундації UCAN. Наслідком проведення цього проекту стало створення всеукраїнської молодіжної
організації осіб з вадами зору, яка на даний час знаходиться у процесі реєстрації.
 
Дата заснування:  Була створена в липні 2000 року. Як юридична особа наша організація була зареєстрована 26 жовтня 2001 року.
Керівники організації: заступник голови організації Микола Пех. 
Телефон: -
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: -

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST