Доктор Клоун, БФ Друк

Мета організації: 

подання  допомоги  хворим  особам,  особам  неповносправним  та  тим,  хто  потребує благодійної допомоги, особливо невиліковно хворим дітям та тим, що перебувають на тривалому лікуванні (хронічно хворим). Створення умов для задоволення та захисту духовних, економічних, творчих, освітніх, соціальних та інших їхніх інтересів; 

сприяння покращенню надавання психологічної допомоги хворим та особам неповно справним.

Діяльність:  
  •   З 1 червня 2008р. волонтери фонду в кольорових костюмах та клоунських носиках щотижня відвідують хворих дітей в лікарнях м. Львова.  
  •   Щороку відбуваються тренінги підвищення майстерності для волонтерів Фонду, зокрема деякі з них проводились під керівництвом польських та данських колег (2008-2011 рр.).  
  •   Реалізовано проект «Терапія сміхом в  дитячих лікувальних установах м. Львова» за підтримки Львівської міської ради (2009р.). 
  •   Волонтери БФ «Др. Клоун» беруть активну участь в організації благодійних  концертів. Зокрема  в 2010 та 2011 рр. Фондом спільно з гуртом «AtmAsfera» було проведено благодійні концерти до Дня Св. Миколая, де зібрано м’які іграшки, котрі потім отримали діти в стаціонарах дитячих лікарень м. Львова, Луцька та Рівного. 
  •   Волонтери  Фонду  беруть  участь  в  благодійних  акціях,  що  проводяться  іншими організаціями,  зокрема  у  благодійних  концертах  для  збору  коштів  на  лікування онкохворих дітей, у парадах в підтримку акції «Миколай про тебе не забуде!». 
  •   За  кошти  переказані  благодійниками  Фонду  в  2011  р.  закуплено  та  передано  в користування дітям відділення інтенсивної хіміотерапії та гематології КЗ ЛОР ЗУСДМЦ дитячі книги (казки, оповідання, енциклопедії), столики для ноутбуків та коники-гойдалки. Також діти отримали іменні подарунки до Дня Св. Миколая. 
Реалізовані проекти: 
Соціальні акції «Терапія сміхом» (2010 р.) 
 
Потреби:  
у Фонді є постійна потреба у волонтерах. Запрошуємо до співпраці! 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Мазепа Уляна Григорівна
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.drclown.org.ua 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST