Спільнота Ковчег, ГО Друк

Мета організації:  соціальна і духовна підтримка осіб з розумовою неповносправністю, шляхом творення християнських спільнот осіб неповносправних, їх сімей та волонтерів через залучення їх до праці, спілкування, дружніх стосунків та молитви, одночасно плекаючи почуття власної гідності та цінності їхнього життя.

Діяльність:  

  •   ГО «Спільнота «Ковчег»  підтримує проведення заняттєвої терапії на 4 програмах  «Майстерня»  та  на  одній  пообідній  програмі  для  осіб  з  глибшою неповносправністю. Учасниками цих програм є  64 особи розумово неповносправні, з якими займається 20 асистентів,  волонтерів. 
  •   виставки творчих робіт в Українському Католицькому Університеті, виставки творчих робіт в рамках заходів святкування Дня Міста і в рамках соціального тижня у червні 2008р., організованих Управлінням соціального захисту м. Львова; 
  •   За сприяння  ЛМР організували і провели захід-акцію до Дня Матері (11-18 травня 2008р.) з виїздами на відпочинок у Східницю та екскурсіями по містах Західної України. 
  •   Брали участь у вечорі творчості «Стежинами душі» у Пороховій вежі 9 вересня 2008р. 
  •   За сприяння ЛМР організували і провели захід-акцію до Дня Покрови (25 вересня – 14 жовтня 2008р.) з виїздними семінарами для асистентів-волонтерів та осіб неповносправних. 
  •   Були  одними  з  переможців  конкурсу  соціально-культурних  проектів, організованих управлінням соціального  захисту м.Львова у 2007 і у 2008 роках, які успішно реалізували.  

Реалізовані проекти: 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Кушпета Зеновія
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST