Дивосил-здоров’я, ГО Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб для інвалідів хворих на церебральний параліч, в тому числі дітей Друк

Мета організації: Об’єднання і координація зусиль спеціалістів з фізичної реабілітації та інших спеціалістів для роботи з інвалідами. 

Діяльність організації, в першу чергу, спрямована на підтримку здоров’я дітей та молоді з  порушенням  опорно-рухового  апарату  (ДЦП,  а  також  сколіоз),  шляхом  забезпечення  їх фізичною та соціальною реабілітацією в період між курсами лікування.

Організація працює за такими напрямками: 

  •   фізична реабілітація; 
  •   соціальна реабілітація (проведення семінарів, тренінгів, зустрічей, святкувань); 
  •   підготовка неповносправної молоді до працевлаштування, супровід; 

З управліннями соціального захисту та освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради організація тісно співпрацює з 2005 р.  ,  із Секретаріатом Ради ЛМР з 2008 року. 
 
У 2011 р. організація реалізувала за підтримки Львівської міської ради два проекти, метою  яких  є  покращення  стану  здоров’я,  адаптаційних  можливостей  та  якості  життя неповносправних осіб і членів їх родин, та сприяння самореалізації дітей та молоді з ДЦП. 
  
В рамках проекту «Крок до здоров’я дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату»  в  приміщенні  організації  молодь  та  діти  отримують  реабілітаційні  послуги  з використанням сучасного фізіотерапевтичного обладнання (зокрема, профілактора Євмінова, магніто-лазерного  апарату  Рефтон  01,  тренажера  Орбітрек,  придбаних  цього  року  за спонсорські кошти).  
 
Фізична реабілітація, в рамках цього проекту, проводилась в такій послідовності: 
1. Поєднання процедури масажу з лікувальною фізкультурою. Це виконувалось фахівцем з фізичної реабілітації, до рівня підготовки якого пред’являються високі вимоги. 
2. Лазеротерапія з приміненням фізіотерапевтичного апарату «Рефтон» для впливу  на місце болю і зняття м’язевої напруги. 
3. Лікувальна фізкультура з використанням ритмічної гімнастики та пілатесу         . 
4.  Виконання загально зміцнюючих вправ на профілакторі Євмінова,  що поліпшують поставу і коригують деформований відділ хребта, шляхом тренування конкретних м'язових груп.  
 
За кошти управління соціального захисту ЛМР 20 осіб отримали послуги відповідно до індивідуальних  програм  реабілітації,  укладених  залученим  лікарем-фізіотерапевтом  та спеціалістом з фізичної реабілітації. 
 
Надані  реабілітаційні  послуги  сприяють  підвищенню  фізичного  і  морального благополуччя  дітей  і  молоді  з  порушеннями  опорно-рухового  апарату  та  закріпленню результатів, отриманих в лікувальних закладах. 
 
Окрім постійної фізичної реабілітації молодь потребує соціально-психологічної  та юридичної  допомоги,  спрямованої  на  розкриття  внутрішнього  потенціалу,  розвиток комунікативних і організаційних навичок, підвищення загальної обізнаності. 
       
В рамках проекту «Комплексна фахова підтримки молоді з особливими потребами - крок до її самореалізації» молодь та члени їх родин у 2011 р. мали  можливість отримати психологічні консультації (за попереднім записом), бути учасниками соціально-психологічних тренінгів для молоді на тему «Неповносправна молодь на шляху до працевлаштування» і «На 
шляху до самореалізації: розкриття внутрішнього потенціалу людини» та семінару для батьків.       
 
У 2010 році організацією Дивосил-здоров’я  реалізовано такі заходи: 
  Навчальний дводенний семінар «Працевлаштування осіб з обмеженими можливостями на відкритому ринку праці та їх правові аспекти» за фінансової підтримки Управління соціального захисту Львівської міської ради. 
  Дводенний семінар «Пізнай себе: розширення сприйняття себе і своїх можливостей» за підтримки Управління соціального захисту ЛМР. 
  Щоквартально проведено зустрічі, розваги та дискотеки для молоді.   Використовуємо знання та досвід  сприянні працевлаштуванню неповносправних осіб на відкритому  ринку  праці,  здобуті  у  2008  р.  у  проекті  "Програма  працевлаштування неповносправних осіб із супроводом - ТРЕНЕР "(Фундація Кшижова задля Європейського 
порозуміння,  Польща).  Не  маючи  фінансової  підтримки,  ми  підготували  та працевлаштували  неповносправну  особу  з  ІІ  групою  інвалідності  та  продовжуємо надавати професійну підтримку 22-річній дівчині з ІІІ групою інвалідності, яка вже 2 роки працює у приватному навчальному закладі. 
 
У 2009 році нашою організацією реалізовано такі заходи: 
  Трьохденний тренінг «Профорієнтація молоді з інвалідністю» в рамках проекту  «Кожен має право на працю: Партнерство задля покращення можливостей для зайнятості молоді з особливими потребами», вересень. 
  Двохденний  семінар  для  молоді  та  родин  «Підготовка  до  працевлаштування  осіб  з обмеженими можливостями на відкритому ринку праці» в рамках фінансової підтримки організації Управлінням соціального захисту Львівської міської ради, жовтень. 
  Одноденний семінар «Ефективне спілкування в родині,  у якій проживає неповносправна особа»  в  рамках  фінансової  підтримки  організації  Управлінням  соціального  захисту Львівської міської ради, листопад. 
  Організовано прощу КУДИ? (підтвердження – альбом фотографій); квітень. 
  Участь  у  Всеукраїнському  та  Міжнародному  поетичних  та  театральних  фестивалях «Непротоптана стежина» у м. Львові та Києві (підтвердження – дипломи); 
  Щоквартально організовано зустрічі, розваги та дискотеки (Великодні свята, Новий рік, День Молоді, свято Матері). 
  Виготовлено інформаційні листівки «Підвищення рівня інтеграції молоді з обмеженими можливостями в суспільстві» в рамках фінансової підтримки організації Управлінням соціального захисту ЛМР. 
 
Реалізовані проекти: 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Шмигун Марія Миколаївна 
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST