Центр досліджень місцевого самоврядування, ЛГО Друк

Центр досліджень місцевого самоврядування (далі  - Центр)  – це неурядова  аналітична та дослідницька організація створена в лютому 2007 року з метою втілення напрацювань, що сприяють розвитку в Україні місцевого самоврядування шляхом наукової, експертної, дослідницької діяльності.  

Засновники, члени організації  – це однодумці та ентузіасти, фахівці та патріоти справи, люди,  з багаторічним досвідом роботи в третьому  секторі,  навчальних та наукових установах,  муніципальних депутатських органах та  підприємствах.  Загальна чисельність членів організації  22    особи, включно з представниками центрального львівського офісу та філій у містах Вінниці та Тернополі.

Мета діяльності організації досягається через  організацію  тематичних круглих столів, конференцій, семінарів, проведення досліджень та публікаюцію результатів. Представники Центру беруть участь в робочих групах та комісіях по підготовці  нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування та центральних органів виконавчої влади.

Основні теми діяльності Центру:

1. управління житловою нерухомістю – розгляд питань пов’язаних із діяльністю об’єднань співласників багатоквартирних будинків (ОСББ), управителів нерухомістю, тарифотворення, енергозбереження та геоінформаційні системи;

2. стратегічне планування розвитку міст – розробка планів стратегічного розвитку міст, окремих галузей міського господарства, муніципальних та державних підприємств і організацій;

3. управління якістю ISO 9001  – консультації та організаційний супровід органів місцевого самоврядування у процесі сертифікації за системою управління якістю ISO 9001;

4. територіальна громада та органи місцевого самоврядування – аналіз правових актів органів місцевого самоврядування, розробка статутів міст.

Партнерами організації є Центр політико-правових реформ, місто Київ, Центр інформаційного консалтингу та Західноукраїнський регіональний навчальний центр, місто Львів.

Впродовж 2007-2008 років Центр успішно впроваджує, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проекти:

«Регламентування взаємовідносин членів територіальної громади міста Львова та органів місцевого самоврядування» спрямованого на удосконалення форм участі громади міста у виробленні та прийнятті муніципальних рішень та їх регламентація у статуті міста.  

«Вивчення досвіду співпраці громадськості та влади Кракова у формуванні комунальних тарифів і його розповсюдження на Україні» спрямованого на просування якісних моделей співпраці між громадою та владою міст України в питаннях формування комунальних тарифів. 

За підтримки Міжнародного фонду імені Фрідріха Наумана у 2007 році, проведено:

дводенний семінар для представників органів місцевого самоврядування Волинської, Львівської та Тернопільської областей на тему «Аспекти стратегічного планування розвитку міст та громад»;

круглий стіл на тему «Львів у найближчому десятилітті» за участі представників депутатського корпусу та службовців міської ради, підприємців, громадських діячів, науковців.

круглий стіл у місті Вінниця на тему «Чи потрібен Україні мегаполіс Вінниця?».

Реалізовані проекти:

2010 Сприяння забезпеченню економічних прав у відносинах з органами публічної адміністрації

2010 Розробка Концепції покращення якості надання публічних послуг виконавчими органами Львівської міської ради

 
 

У 2008 році ми завершуємо розробку навчальних Програм для підготовки управлінців житлової нерухомості та для цільових груп зацікавлених у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і підвищенні ефективності експлуатації будинків. Працюємо по підготовці стратегій розвитку декількох міст Льівівської області. Готуємо посібник з питань ефективної співпраці між громадою та владою міст через використання механізму міських статутів. 

Керівники Центру:

Голова Центру – доктор Володимир Бригілевич, експерт з питань управління житловою нерухомістю

Директор Центру, контактна особа – Віталій Загайний, експерт з питань стратегічного планування розвитку  міст та громад

Координати Центру: 79000 Україна, Львів, проїзд Крива Липа, 6, т. (032)24 324 16, т./ф/ (032) 297 19 32  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.cdms.org.ua 

 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST