Спілка форум, ЛМГО Друк

Мета організації: 

  • волонтерським  чином,  а  значить  добровільно,  допомагати  місцевим громадам; 
  • розвиток  волонтерства,  міжнаціонального  розуміння,  співробітництва  між молодими людьми різних країн;  
  • надання  можливості  молоді  для  особистого  розвитку,  навчання, удосконалювання і професійного зросту 
Діяльність:  
  Спілка  Форум  проводить  програму  міжнародного  волонтерського  обміну через мережу партнерських організацій, як член Європейського Альянсу Волонтерських Організацій та YAP (Молодь за Мир) з 1995 року.  Кожного року наша організація проводить благодійні міжнародні проекти (волонтерські табори)  в Україні та допомагає молодим небайдужим  українцям  прийняти  участь  у  волонтерські  програмах,  що проводяться  нашими  партнерами  закордоном.  Таким  чином  українська  молодь  має можливість залучитись до міжнародного волонтерського руху.  Наші проекти (міжнародні 
молодіжні волонтерські табори) на Україні проходять влітку і тривають по 2 тижні кожен. Кількість волонтерів на  кожному проекті коливається від 8 до 15, із 4-8 країн світу + волонтери з України.  
  Проведені міжнародні волонтерські трудові табори з 2000 по 2007 рр: 
А) Культурні: археологія, відновлення та впорядкування стародавніх замків та історичних пам'яток, і т.д.  (2003-2005  -  „Стародавня Ольвія” у співпраці із археологічним заповідником “Ольвія” Національної Академії наук України; 2006 –  3 табори у Львівській області -  Підгірці, Буськ  (до  1500  річчя),  Белз;  2006,2007  -  Золочівський  замок  за  підтримки  Українського Національного Комітету Міжнародної Ради Музеїв від UNESCO.) 
Б)  Екологічні: відновлення навколишнього середовища і парків, насадження дерев або квітів і т.д. (2000-2007 –дослідження та збереження Карпатських букових пралісів у співпраці із державним лісотехнічним університетом (м.Львів) та лісовим господарством м.Свалява, 2004 - створення  екопарку  (Надслучанський  ландшафтний  парк),  2005,2006  -  розчищення  та облаштування лікувальних  природних джерел с.Головецьке, 2007 -  розчищення природних озер, Львівська область, інші) 
В)  Соціальні:  робота  по  впорядкуванню  дитячих  майданчиків,  дитячих  будинків, сиротинців, інтернатів, а також з дітьми, з інвалідами, соціально незахищеними, і т.д..:  2000- 2003  -  допомога у проведенні літніх ремонтних робіт та у впорядкуванні території дитячих будинків-інтернатів, 2003-2005 - у співпраці з Енергобригадами робота по утепленню та заміні вікон  у  дитячих  будинках  та  сиротинцях  (Острозька  спецшкола-інтернат  для  розумово-відсталих дітей, будинок дитини с.Надвірне); 2006 рік  -  сиротинець „Веселка” у м. Моршині; 2005,2006,  -  табір із дітьми, що страждають на синдром Дауна; 2007 -  літній табір з дітьми-інвалідами з Бориславської спеціальної школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП, інші.
Реалізовані проекти: 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Воробйова Інга Геннадіївна 
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: www.union-forum.org
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST