Спортивний клуб "Екстрим", ГО Друк

Мета організації: здійснювати  заходи  по  сприянню  розвиткові  екстремальних  видів спорту і пропаганді засад здорового способу життя серед молоді, що є задоволенням та захистом  законних  соціальних,  економічних,  професійних  та  творчих  інтересів  членів організації. 

Діяльність:  

  Організація, залучивши спонсорів для ремонту виділеного приміщення по вул. Довбуша, 24, власним коштом обладнала його фігурами, які дозволили б йому носити назву скейт-парк.  В листопаді 2009 року відбулось офіційне відкриття закритого скейт-парку за адресою: м.Львів, вул.Довбуша, 24, з нагоди якого відбувся грандіозний bmx-і скейт-контест. 

  10 квітня 2010 року відбувся “Скейт-контест в категорії ПРО за участю провідних  скейтерів  з  усієї  України”  за  підтримки  Львівської  міської  ради  в  рамках конкурсу соціально-культурних проектів. 

  В  міжсезоння,  весною-влітку  2010  року  силами  громадської  організації вдалося відремонтувати частину покритття на підлогу, а також доукомплектувати парк ще двома фігурами. 

  20 листопада 2010 року відбувся грандіозний bmx-контест з нагоди річниці відкриття парку із залученням чисельних спонсорів, географія і рівень майстерності учасників якого вражала. В контесті брав участь Василь Лук'яненко з Дніпропетровська, який  катається  за  професійну  команду  німецької  компанії  WeThePeople,  провідного світового виробника екстримальних велосипедів і спорядження. Були учасники і з Криму, не кажучи вже про те, як широко були представлені всі області західного регіону і Львівщини зокрема. 

  11  грудня  2011  року  відбувся  регіональний  скейт-контест  під  егідою магазину екстримального спорядження “Стаф”. 

Реалізовані проекти: 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Габрієль-Ткачук Лілія Йосипівна 
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST