Студентське братство Львівщини, ЛМГО Друк

Мета організації: здійснення діяльності спрямованої на задоволення та захист законних конституційних, політичних, соціальних, економічних, творчих та інших спільних прав та інтересів членів організації, а також студентства та молоді в цілому. 

СБЛ було засновано у 1989 році, з метою об'єднання студентської молоді за незалежність України. На першому етапі діяльності (1989-1991 рр.) робота СБ зосереджувалась у 2 напрямах  політичному (організація політичних страйків, акцій непокори, тощо) та національно-просвітницькому (відновлення традицій, встановлення пам'ятників козацтву, молодіжні культурницькі заходи тощо). 

Найбільш відомою акцією цього етапу стало студентське голодування у жовтні 1990 року на Майдані Незалежності („Революція на граніті”).

 Організація щороку проводить ряд заходів, які вже стали іміджевими і популярними в молодіжному середовищі м. Львова: - вертепи, гаївки, свято купала;- Археологічні розкопки; фестиваль „Козацькі забави” вишкільні таборування; - „День студента”, „День першокурсника”, „День закоханих”, „Студентська королева м.Львова”; - акції на „День святого Миколая”, „Андріївські вечорниці”;- щомісяця випускається безкоштовний студентський журнал “Хід” накладом 2000-2500 екземплярів;- „Що? Де? Коли?” між студентами міста Львова; - щорічний проект „Студент року”;- організація волонтерських таборів,  міжнародних обмінів,  всеукраїнських та міжнародних  конференцій; - організація тренінгів, фестивалів, ярмарків, таборів, мандрівок, балів. 

Реалізовані проекти: 

 
Дата заснування:  
Керівники організації: Богдан Хруставчук, голова правління СБЛ тел. +38-067-676-60-06  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Анастасія Розлуцька, голова інформаційного відділу, тел. +38-067-67-222-88,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Адреса організації: 
 вул. Римлянина 5, Львів, 79008, Україна
Телефон: +38-032-297-51-36
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.sbl.org.ua
Наші партнери:
Міжнародна Федерація Бойового Гопака, Молодіжний Клуб Економічних Дискусій, Управління у справах сім’ї молоді та спорту ЛМР, Управління у справах сім’ї молоді та спорту ЛОДА, Колегія та Профбюро студентів Інституту Економіки і Менеджменту НУ «ЛП», МГО "Центр еколого-креативних інновацій «Флора».
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST