У Львові відбудеться семінар -тренінг з лобіювання та адвокасі Друк
31 січня 2012 року Інститут Лідерства та Управління (ІЛУ) Українського Католицького Університету проводить відкритий семінар-тренінг «Лобіювання та адвокасі для громадських організацій: важливо бути почутим».

Лобіювання та адвокасі відіграють важливу роль для організацій громадянського суспільства та різноманітних груп суспільства, адже є способами цілеспрямованого впливу на законодавчі та виконавчі органи державної влади.

У рамках семінару-тренінгу говоритимемо про Інститути лобіювання та адвокасі, засади їх функціонування, про побудову кампаній з адвокасі, про комунікації в лобіюванні та адвокаті, про успішні приклади такої діяльності.

Проводитимуть навчання представники Інституту професійного лобіювання та адвокасі Денис Базілевич та Віталій Жугай; про захист прав інвалідів говоритиме Микола Сварник.

Тренінг відбудеться  31 січня 2012 року (вівторок) з 10.00 по 18.00 (реєстрація учасників – з 9.30) , в семінарській кімнаті (авд. 101) філософсько-богословського факультету УКУ за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а. 

Умови участі у тренінгу:

Участь у тренінгу лише за попередньою реєстрацією. Реєстраційна анкета у додатку. 

Реєстраційний внесок для покриття витрат на матеріали та каво-перерви становить 50 грн.  Для учасників попередніх програм ІЛУ – 30 грн. 

Просимо реєструватися до 26 січня 2012, надіславши анкету на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа: Наталка Мисула – 066 54 22 638; 067 491 4823

www.management.lviv.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST