Представників волонтерських ГО запрошують взяти участь у Всеукраїнському форумі волонтерів Друк
Даний форум відбудеться 17 - 18 грудня у м. Кам'янець - Подільський.

 

Слово “волонтер” в перекладі із французької означає доброволець. Саме їх допомоги потребувала країна в найскрутніші часи своєї історії. Діяльність волонтерського руху спрямована на зміну економічного, політичного, соціального устрою суспільства.

В червні наступного року Україна та Польща зустрічатимуть третю за масштабами спортивну подію в світі Євро-2012. Жоден із таких заходів не обходився без широкого залучення волонтерів в ролі повноцінних співорганізаторів футбольного дійства. Отже, організація турніру здатна надати суттєвий імпульс розвиткові волонтерського руху в Україні. Саме під час футбольного турніру в українських містах працюватимуть понад 13 тисяч молодих активістів. Лише УЄФА планує залучити близько 2800 добровольців.

Настав час зустрітись та спільно обговорити деталі і концепцію волонтерування під час та після проведення Євро-2012. Визначити напрямки розвитку волонтерського руху. Поділитись досвідом між активістами громадських організацій та весело провести час у одному із наймальовничіших міст України.

Якщо Ти вже є волонтером УЄФА, приймаючого Євро-2012 або іншого міста. Бажаєш відшукати нові знайомства в громадському секторі. Маєш, що розповісти із власного досвіду щодо волонтерування. Щиро запрошуємо Тебе до участі у Всеукраїнському форумі волонтерів Євро-2012, який стартує 17 грудня о 09:00 в м. Кам’янець-Подільський.

Організатори не покривають фінансові витрати учасників Форуму. Вартість проживання приблизно складає 60 грн. з особи.

Для участі у Форумі необхідно надіслати тези доповіді із волонтерської тематики на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 14 грудня включно

Координатор: Тетяна Сметанюк
голова Кам’янець – Подільської міської організації ВМГО Фундація
регіональних ініціатив  (097) 886-80-47

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST