Львів залучатиме грантові кошти на будівництво велокільця навколо історичної частини міста Друк
Як зазначив радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід, Львів подав заявку на здобуття гранту Євросоюзу в рамках програми транскордонного співробітництва для будівництва велосипедного кільця навколо історичної частини Львова.

 

"Цей ескізний проект ми подали на здобуття гранту Євросоюзу в рамках програми транскордонного співробітництва. Якщо ми виграємо цей конкурс, то я думаю, що за весь 2012 рік ми все не зробимо, і частину роботи виконаємо в 2013 році" - сказав радник міського голови Львова з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

За словами Олега Шміда, якщо грант не отримають, то доведеться шукати інші джерела фінансування. Все ж є велика надія на отримання гранту, адже велорух для Європи є пріоритетним.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив план влаштування велосипедної інфраструктури у м. Львові по внутрішньому кільцю навколо історичної частини м. Львова. План велосипедної інфраструктури по внутрішньому кільцю розроблявся в рамках «Програми першої стадії розвитку велосипедної мережі  та супровідної інфраструктури у Львові у 2011-2019 роках». Згідно із цією програмою на 2012 рік заплановано створення велосипедної інфраструктури вздовж пл. А. Міцкевича, пл. Галицької, вул. Галицької, вул. братів Рогатинців, вул. Підвальної, вул. В. Винниченка, вул. М. Кривоноса, вул. Пішої, вул. Сніжної, вул. Звенигородської, вул. Рибної, пл. Старий Ринок, пл. Різні, вул. Староміської. 

Орієнтовна вартість велосипедного кільця навколо історичної частини міста – 8 млн грн.

Нагадаємо, у Львові впроваджено програму розвитку веломережі. Її реалізація розрахована на 9 років. Протягом цього часу буде влаштовано 268 км велодоріжок.

Відповідно до результатів соціологічних досліджень, проведених Центром вивчення громадської думки Інституту міста, 83% львів’ян підтримують розвиток велоінфраструктури.

 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST