Львів’ян закликають допомогти святому Миколаю привітати дітей Друк
Набір волонтерів на акцію «Миколай про тебе не забуде!» у Львові продовжено до 7 грудня. Головна умова – бажання привітати зі святом Миколая дітей, поділитися теплом та добротою. Про це 5 грудня під час прес-конференції повідомила координатор акції Христина Папроцька.

Х.Папроцька поінформувала, що до участі уже зголосилося 600 бажаючих, 460 із них пройшли одноденні вишколи. Проте їх ще недостатньо. Якщо торік 700 волонтерів розносили подарунки до 3600 дітей у Львові, то цього року список з 3600 потребуючих дітей доповнюється – надходить додаткова інформація зі шкіл, від мешканців міста. Останній вишкіл волонтерів на помічників святого Миколая заплановано на 10 грудня, координатори просять зголошуватися.

Співкоординатор «Миколай про тебе не забуде!» Світлана Роднєнкова повідомила, що Фабрика святого Миколая у Палаці мистецтв діятиме з 12 до 17 грудня. Усі охочі можуть приносити дитячі книжки, журнали, канцелярське приладдя, іграшки, солодощі. Із дарів помічники святого Миколая пакуватимуть потребуючим дітям подарунки.

С.Роднєнкова зазначила, що активну участь у підготовці до свята беруть школи. У 63 школах Львова збирають подарунки, які передадуть на Фабрику святого Миколая.

Вона додала, що до когорти помічників святого Миколая запрошують помічників-водіїв, які б 17-18 грудня допомагали розвозити подарунки до спальних районів міста.

Зазначимо, акція «Миколай про тебе не забуде!» відбувається у Львові 11 рік поспіль. Вона стала всеукраїнською і охоплює 13 міст України, у 8 з них, як і у Львові для потребуючих дітей міські громади збирають подарунки.

19 грудня у всіх містах, де проходить акція «Миколай про тебе не забуде!» одночасно відбуватиметься  вуличне свято – волонтери відатимуть перехожих листівками та цукерками.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST