Громадські організації погрожують припинити співпрацю з Львівською міськрадою Друк
Громадські організації погрожують припинити співпрацю з Львівською міськрадою. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила член правління мистецької ради «Діалог» Ірина Магдиш, передає кореспондент Вголосу.

 

Ірина Магдиш наголосила, що місто за 2010 рік має понад 2 мільйони боргу перед громадськими організаціями, які проводять культурні заходи у Львові. Через це багато фестивалів можуть взагалі припинити своє існування. За її словами, в Інтернеті організатори мистецьких заходів пишуть прямо: «Віддаю в добрі руки фестиваль і йду заробляти на сім’ю».

Магдиш зазначила, що через таку ситуацію громадські організації можуть перестати співпрацювати з міськрадою взагалі. Тоді вони не дозволять їй використовувати свої мистецькі заходи як частину промоційної кампанії міськради.

Додамо, на прес-конференції були присутні представники "Форуму видавців у Львові", "Музею ідей", фестивалю "Джаз-без" та Товариства угорської культури у Львові.

Начальник управління культури і туризму Львівської міськради Андрій Вороновський зазначив, що ситуація з боргами буде вирішена, і нагадав, що Львів – єдине місто в Україні, де взагалі діє програма соціально-культурних проектів, в рамках якої і передбачається виділення коштів громадським організаціям на їхні заходи.

Магдиш додала, що у цьому плані Львів справді унікальний, бо має таку програму, але реалізувати її повністю не вдається.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв погасити усі борги міста перед громадськими організаціями до кінця року.

 

Вголос

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST