Громадським організаціям Львова обіцяють повернути 2 млн грн Друк
Заборгованість Львова перед громадськими організаціями за заходи, проведені 2011 року, буде сплачено до кінця року. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, запевнивши, що чиновники міської ради не отримають зарплат, поки не буде виплачено борги громадським організаціям.

 

За словами мера, у Львові – велике недофінансування бюджету міста: понад 100 млн грн.

«Усі кошти по громадських організаціях йдуть на грудень. Сьогодні з тих двох мільйонів гривень, які ми заборгували, знайдемо можливість заплатити 200 тис. грн. І за грудень ми повинні їх виплатити (2 млн грн – ред.). Кожного дня, крок за кроком, ми маємо закрити усю суму по громадських організаціях», – зазначив Садовий.

На прес-конференції, яка відбулася після зустрічі мера Львова з представниками громадських організацій у конференц-залі ZAXID.NET, останні уточнили дані щодо боргів. Так, голова ЛМГО «Музей ідей» Олесь Дзиндра зазначив, що бюджет міста має 120 тис. грн боргу перед трьома пов’язаними з ним громадськими організаціями. Виконавчий директор громадської організації "Форум видавців" Катерина Шевченко вказала, що борг міста перед її ГО становить 151,8 тис. грн, а голова Товариства культури львівських угорців Габор Сарваш вказав на 60 тис. грн боргу.

Загалом, за словами начальника управління культури Львівської міської ради Андрія Вороновського, місто заборгувало близько 40 громадським організаціям оплату за проведення різних заходів.

 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST