У Львові укладуть універсальний соціальний довідник Друк
У Львові громадська організація «САМІ» ініціює укладання соціального довідника з найповнішою інформацію про основні заклади міста.

 

«Ми хочемо зробити соціальний довідник, аналогів якому немає не тільки у Львові, а й в Україні. Цей спеціальний довідник міститиме повну інформацію про різноманітні заклади, фонди, організації, лікарні, дитячі будинки, інтернати та їхні потреби.

Відтак для достовірного і ефективного наповнення довідника, організація закликає заклади соціального спрямування, фонди, неформальні групи зголошуватися та подавати інформацію про себе, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

До прикладу, у розділі «Проблема із зором», за словами організаторів, буде інформація про дошкільні установи, школи та інтернати для незрячих, гуртки, підприємства, товариства, організації, об’єднання батьків, що працюють з цією проблемою.

«Це буде перший універсальний соціальний довідник Львова, – кажуть у прес-службі «САМІ».

«Також ми створюємо сайт «Мережа соціальних потреб», який міститиме цей довідник, що буде постійно оновлюватись. На сайті також буде форум для обміну досвідом», - розповів координатор проекту Андрій Породко.

Контактна особа, яка збиратиме інформацію для довідника, Андрій Породко ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 253 6776, 063 23 80 701). 
Zaxid.net

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST