У Львові безкоштовна «Школа практичного судочинства» набирає слухачів Друк
У Львові розпочинається проект, у межах якого мешканці отримають якісну безкоштовну правову освіту – ІІІ етап навчальної програми «Правова школа для львів’ян» - «Школа практичного судочинства».

Під час проекту відбудеться 7 тренінгів з цивільного та адміністративного процесу, повідомили в прес-службі Львівської міської ради. Навчання зорієнтовані на підвищення правової грамотності мешканців міста, які захищають власні права та свободи без залучення кваліфікованих спеціалістів.

Підставою запуску «Школи практичного судочинства» є велика кількість звернень громадян до Центру правової інформації та консультації з типовими питаннями щодо захисту власних прав та інтересів в судовому порядку, інформують організатори.

«За зверненнями мешканців бачимо негативну тенденцію у низькій правоосвіченості, а саме – суди відмовляють в задоволенні позовних вимог через неправильно складені процесуальні документи», – зазначила керівник Центру Христина Зоряна.

«Навчальна програма «Правова школа для львів’ян» була започаткована в травні 2010 року. За період діяльності було проведено дві сесії та 29 тренінгів, які відвідало близько 260 слухачів. Актуальність тематик була викладена відповідно до потреб мешканців, які досліджувалися на основі звернень громадян та соціологічного опитування», – повідомив координатор Центру Стельмащук Дмитро.

Після проходження «Школи практичного судочинства» її учасники ознайомляться з основними засадами і організацією процесу судочинства в Україні та набудуть практичних навичок у складанні процесуальних документів, що в майбутньому надасть їм змогу самостійно захищати свої права.

Перший тренінг з цивільного судочинства відбудеться 5 грудня о 18.30.

Детальнішу інформацію про місце проведення та програму можна одержати після реєстрації. Для цього необхідно надіслати електронного листа на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 297-57-37.

Кількість учасників «Школи» обмежена, максимальна кількість – 30 осіб. Реєстрація учасників завершується 5 грудня о 17.00.

Організаторами «Правової школи» є ГО «Самопоміч» спільно з міською радою.

Фото: Zaxid.net

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST