Скаути побували на традиційному зборі-поході Друк

Скаути Організації Українських Скаутів зі Львова вп’яте взяли участь у зборі-поході "Козацькими шляхами"-2008.

Скаути Організації Українських Скаутів зі Львова вп’яте взяли участь у зборі-поході "Козацькими шляхами"-2008.

Гасло цьогорічних "Козацьких шляхів" – "Молодь – майбутнє України".

Яловичина, сардина, мівіна, картопля, намет, спальник, тринога, однострій – саме такими речами користувалися скаути під час збору-походу, що його організувала Скаутська Організація “СПОК”, а також Національна Організація Скаутів України (НОСУ) за сприяння Посольства Японії та Посольства Індонезії в Україні.

Цьогоріч збір-похід “Козацькими шляхами” тривав із 30 квітня по 4 травня на берегах річки Рось, у місцевості села Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Порівняно з попередніми, цей збір-похід мав не настільки масовий характер (присутніх було до тисячі осіб), однак був чудово організований. Ще одним позитивним моментом була присутність на заході представників низки всеукраїнських і регіональних скаутських організацій України, а також представників посольств Японії та Індонезії в Україні зокрема індонезійського та японського послів.

Скаути й інші учасники походу взяли участь в різноманітних іграх, заходах, здобуванні скаутських спеціалізацій, спортивних змаганнях (каное, скелелазіння), тренінгах, семінарах.

Олександр Мацієвський,
  Львівська газета, 08.05.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST