Львів потребує бібліотек Друк

А бібліотекарі не знають, хто такий Юрій Андрухович

А бібліотекарі не знають, хто такий Юрій Андрухович

Від 30 жовтня минулого року до 30 квітня цього року агенцією MSBrand Corporation було проведено опитування керівників усіх публічних бібліотек Львова. Цей захід здійснювався в межах першого етапу проекту "Культурній столиці - європейські бібліотеки. Етап 1: Моніторинг стану і функціонального навантаження публічних бібліотек Львова".

"За результатами анкетування виявилося, що у Львові є навіть такі бібліотеки, які не оснащені телефоном, - заявив керуючий партнер агенції Петро Мацкевич. - А частина бібліотекарів не знають, наприклад, що Юрій Андрухович не є львівським  письменником".

За його словами Львову катастрофічно не вистачає бібліотек, навіть зважаючи на мінімальний соціальний норматив. "Згідно з постановою Кабміну, в районі, де є більшість восьмиповерхових і вище будинків, має бути одна бібліотека на 30 тис. осіб, - каже Петро Мацкевич. Ця постанова у Львові не виконується взагалі".

Так, до прикладу, на весь Сихів є лише 2 бібліотеки. Загалом у Львові є 23 бібліотеки для дорослих і 17-для дітей.

Другим етапом проекту стане опитування серед мешканців міста. Таким чином дізнаватимуться, якими бібліотеки бачать львів'яни і чого вони від них хочуть. А на останньо-му, третьому етапі агенція вивчить результати соцопитувань і напрацює про-позиції для покращення ситуації. Їх буде передано в міську раду Львова.

Павло ПАЛАМАРЧУК,
  15 хвилин Львів, 22.04.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST