Прибирали і за себе, і "за того хлопця" Друк

Весняне сонце заквітчало дерева, розбудило пташині хори, зняло біле снігове покривало і дістало з-під нього зелені пагони трави.

Весняне сонце заквітчало дерева, розбудило пташині хори, зняло біле снігове покривало і дістало з-під нього зелені пагони трави.

А ще купи сміття, що залишили за собою недобросовісні туристи у місцях відпочинку ще з осені. Наслідки "цивілізованого пікніка" можна сьогодні зустріти в кожному парку відпочинку чи сквері, а місця масових гулянь та проведення урочистих заходів по їх закінченні вкриваються шаром відходів. Тому й проходять у місті толоки, у яких беруть участь студенти, військові, посадовці. Кореспондент “ВЗ” приєднався до толоки за участю громадських організацій, яка відбулася у парку "Знесіння".

В акції прибирання сміття взяли участь близько 150 представників Християнсько-демократичного союзу молоді, "Золотої молоді Винників", Львівського студентського братства, Студентського братства "Львівської політехніки", "Молодої Пори" та інших організацій. Вони розбилися на три групи і прибирали різні частини парку. Сміття – переважно те, що його залишили любителі відпочити на природі, – складали у мішки і вивозили з парку.

Куратор акції Назар Драла розповів кореспонденту "ВЗ": мета акції - привчити людей за собою прибирати. Він вірить, що людина, яка прибирає сміття за горе-туристами, прибиратиме його й за собою. "Впевнений, скоро цей парк знову засмітять, але ми власним прикладом хочемо показати: смітити не можна", - каже Назар. Під час толоки усі здружилися і домовилися 10 травня знову зібратися прибирати – вже у Брюховицькому лісі. Завершилася толока дружньою вечерею біля багаття.

Сашко ВОВКОТРУБ,
  Високий замок, 21.04.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST