Якість вищої освіти, житло та пасивність - основні проблеми студентів Друк
Твердження, яке стало лейтмотивом Другої студентської конференції на тему: "Можливості координації органів студентського самоврядування у ВНЗ Львова", яку організувало Студентське Братство Львівщини.
sbl_1.jpg Твердження, яке стало лейтмотивом Другої студентської конференції на тему: "Можливості координації органів студентського самоврядування у ВНЗ Львова", яку організувало Студентське Братство Львівщини.

16 квітня у приміщенні "Світлиця" з годинним запізненням зібрались обговорити існуючі проблеми студентського самоврядування члени Студентського Братства Львівщини, лідери незалежних громадських організацій та представники студентського самоврядування Львова. Одна з найбільших, як виявилось, в самій же молоді, а точніше в її пасивності. Ця причина якраз і сприяє прогресуванню вже існуючих проблем. Як зазначили самі учасники та доповідачі конференції, головною метою цього заходу є закликати студентів до дій, намагатись знайти шляхи впливу для того, щоб покращити ситуацію, що склалася.

Заступник голови правління з ідеологічних питань Студентського Братства Львівщини Володимир Понтус: "Перш за все хотів би сказати, що найважливіша проблема студентства - це є якість вищої освіти та проблема місця проживання, гуртожитків. А також законодавчі зміни - їх зараз готують до Закону України про вищу освіту. Вони загалом є позитивними, але мають свої підводні камені, яких ми намагатимемось уникати. Мова йде, наприклад, про вступ до ВНЗ. Ми знаємо як такі речі відбуваються. Щоб допомогти вирішити цю проблему ми хочемо запропонувати відповідні консультації. Що ж стосується проживання в гуртожитках закликаємо до координаційних дій із об’єднанням студентського самоврядування.

Ще дуже насторожує дезорієнтація молоді. Та найбільше, що може зробити Студентське Братство Львівщини – це закликати її до самовизначення, а також намагатимемось впливати на них власним прикладом. Ми стараємось все показувати своїми досягненнями. Це, як на мене, оптимальний варіант, бо тоді молодь бачить до чого прагнути. Як це зробити? Ми можемо допомогти, навчити, і люди, які з нами вчаться теж пізніше комусь в цьому допоможуть. Це ланцюговий процес."

Назар Драла, студент: "Я дуже позитивно ставлюсь до таких конференцій, бо це можливість розповісти ще комусь про проблеми, з якими стикаюсь майже щодня і шукати спільні шляхи їх вирішення. Це ще одна нагода не стояти осторонь всього, що діється в житті молоді, студентів. Лише співпрацюючи ми зможемо досягти бажаного результату."

Зореслава Кадикало для ngo.lviv.ua
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST