Футзальний клуб «Енергія» запрошує львівських школярів на матчі Друк
У межах акції «Яскравий день», яку спільно організовують об’єднання «Самопоміч» та СК «Енергія», учням львівських шкіл роздають безкоштовні запрошення на футзальні матчі.

Як розповів керівник відділу промоції здорового способу життя ГО «Самопоміч» Олександр Кучеренко, на першому етапі акції «Яскравий день», що проходить в межах проекту «Вболівай за наших», футболісти СК «Енергія» відвідували львівські школи, де проводили майстер-класи, спілкувалися зі школярами, а також роздавали їм безкоштовні запрошення на матчі своєї команди. «Ідея в тому, щоб спочатку футболісти йшли до школярів, а потім школярі – до футболістів», – розповів він.

Таким чином діти, за словами Олександра Кучеренка, отримують альтернативу сидінню за комп’ютером, курінню сигарет та споживанню алкоголю. Натомість вони можуть у неділю відвідати футзальний матч, і, можливо, зацікавляться спортом настільки, що самі почнуть у якомусь виді вправлятися.

Окрім того, на присвяченій акції «Яскравий день» прес-конференції, яка відбулася 28 листопада у малій сесійній залі Львівської міської ради, взяв участь спортивний директор СК «Енергія» Володимир Фелишин, який повідомив, що 29 жовтня цього року, перед матчем «Енергія» – «Кардинал» (Рівне) було створено офіційний фан-клуб львівської команди. Наразі до його складу, за словами Володимира Фелишина, входить близько 20 осіб. Фан-клуб, за його словами, планує проводити також виїзди львівських уболівальників на гостьові матчі.

Зазначимо, раніше об’єднання «Самопоміч» уже співпрацювало з СК «Енергія» в акціях, присвячених здоровому способу життя – зокрема, гравець фут зального клубу Сергій Тригубець брав участь в акціях в рамках Ярмарку спорту.

Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST