Львівські волонтери подбають про екологію міста Друк
У Львові стартував проект «Coca-Cola Екофан» – нова ініціатива започаткована, щоб об’єднати молодь міст-господарів УЄФА ЄВРО 2012™ в Україні для покращення довкілля і продемонструвати, що завдяки власним зусиллями кожного мешканця українські міста можуть змінитися на краще і вразити гостей чемпіонату.

 

Екофан має форму змагання між групами екологічних активістів чотирьох приймаючих міст чемпіонату Європи з футболу 2012 року, повідомили ZAXID.NET в прес-службі МНС УКраїни.

Команди екофанів будуть виконувати творчі і прикладні екозавдання і місто, команда якого за результатами змагання потягом 8 місяців набере найбільшу кількість екобалів, отримає грант на реалізацію екологічного проекту. Решта міст отримають заохочувальні подарунки. Серед акцій, які заплановані в рамках проекту, – прибирання парків і зон навколо об'єктів УЄФА Євро-2012™, висадка дерев та квітів, а також флешмоби, інформаційні кампанії і інші креативні заходи, покликані привернути увагу жителів міста на його гостинність і чистоту.

«Українці – гостинна нація, ми любимо свої міста і хочемо показати їх з кращого боку. Однак важливо пам'ятати, що тільки від нас залежить, якими побачать Україну гості УЄФА Євро- 2012™. Саме тому Coca-Cola ініціює конкурс в Приймаючих містах чемпіонату. Ми віримо, що наш проект допоможе українцям по-іншому подивитися на свій життєвий простір, і екофанів в Україні стане трохи більше!» - розповіла Олеся Жулинська, директор зі зв'язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна».

«За інформацією організаторів, Львів наразі є найактивнішим з приймаючих міст – 76 львівських волонтерів вже зголосилися долучитись до проекту. Серед них можна побачити не лише учнів і студентів, але й людей які мають сім’ї, дітей і готові в часі поміж роботою та домашніми справами допомагати місту ставати кращим. Це ще раз підтверджує, що львів’яни активні у своєму прагненні допомагати Львову. Участь у цьому проекті – це додаткова можливість отримання волонтерського досвіду, що в свою чергу буде дуже корисним для тих, хто хоче стати волонтером Приймаючого міста Львова під час УЄФА ЄВРО 2012™», - розповів директор департаменту «Євро-2012» Олег Засадний.

Перший захід цього проекту відбудеться вже в грудні.

Довідка

Для участі в проекті Екофан необхідно заповнити анкету учасника та надіслати її на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST