Творчий центр ТЦК оголошує набір до Школи тренерів ІІ рівня Друк
Навчання в Школі планується провести 2-5 липня 2011 року в місті Києві. Навчальна програма II рівня розрахована на практикуючих тренерів, а також на випускників Шкіл тренерів ТЦК І рівня.

Слухачі Школи тренерів ІІ рівня разом з досвідченими тренерами ТЦК розглядатимуть такі теми: вивчення потреб цільової аудиторії; методика розробки тренінгових та роздаткових матеріалів; організаційні аспекти успішності тренінгу; просування тренінгових послуг; моніторинг та оцінка тренінгового процесу; «портфель» тренера; використання ігротехнік у тренінговому процесі. Крім того, кожен отримає можливість провести тренінг «Побудова команди» для представників місцевих організацій громадянського суспільства. У ході навчання використовуватимуться різноманітні форми роботи: від інтерактивних презентацій до практичної роботи в малих групах.

Умови навчання в Школі тренерів ІІ рівня. Слухачами Школи тренерів ІІ рівня можуть стати особи, які мають досвід тренерської роботи не менше 2-х років, або були слухачами однієї із Шкіл тренерів ТЦК І рівня. Бажаючі мають заповнити та надіслати електронною поштою до 27 червня 2011 року менеджеру проектів ТЦК Анастасії Гернезі анкету-заявку встановленого зразку.

До участі у Школі запрошуватимуться ті, хто вніс до 29 червня 2011 року добровільну пожертву на статутну діяльність ТЦК у розмірі не менше 900 грн. Школа тренерів ТЦК не є комерційним проектом і проводиться виключно на кошти добровільних пожертв самих учасників.

Творчий центр ТЦК забезпечує слухачів Школи відповідними навчальними матеріалами, канцелярським та технічним обладнанням, харчуванням під час кава-пауз, інформацією про варіанти пошуку місця проживання та харчування. Витрати на проїзд, проживання та харчування під час Школи тренерів слухачі покривають самостійно. За бажанням ТЦК може організувати обід у кожен день навчання. У цьому разі оплата здійснюється слухачем Школи самостійно відповідно до вартості такого обіду.

Після успішного завершення навчання, кожен учасник зможе отримати відповідний сертифікат слухача Школи тренерів ТЦК ІІ рівня.

Можливості для отримання фінансової допомоги для навчання в Школі тренерів. Якщо, Ви є активістом чи працівником української організації громадянського суспільства, то скористайтеся можливостями отримати ваучер Програми UNITER. За допомогою такого ваучеру можна «придбати» відповідні тренінгові послуги. Детальну інформацію можна отримати на порталі «Розвиток ОГС» www.ngomarket.org.ua

Для отримання додаткової інформації з питань навчання в Школі тренерів звертайтеся до менеджера проектів ТЦК Анастасії Гернеги: телефон 044 574 6411.

 ТЦК

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST