Львів ділиться досвідом у сфері ОСББ Друк
Протягом 10-11 травня у Львові триває дводенний навчальний захід для керівників міст та представників ОСББ Львівщини.

"За останні роки у Львові накопичено значний досвід створення та підтримки діяльності ОСББ. Зараз, з ініціативи міського голови Львова, а він також очолює регіональне відділення Асоціації міст України, цей досвід передається в міста області, які зацікавлені у розвитку та підтримці ОСББ, як альтернативного способу управління житловим фондом через безпосереднє залучення власників житла" - організатор семінару Віталій Загайний.

Учасники навчального семінару - міські голови, керівники житлового напрямку діяльності міських рад та голови ОСББ Львівщини.

"У Львові накопичений значний потенціал у цьому напрямку і зараз одним із завдань міста є поширення цього потенціалу та напрацьованого досвіду у міста Львівщини. Є ряд міст, які мають цікаві показники та здобутки – це Золочів, Стрий, Червоноград, Новояворівськ – це міста, де кількість ОСББ вимірюється уже десятками. Мета сьогоднішнього семінару – забезпечити формування цієї мережі міст, самих ОСББ, які є на території Львівщини, з тим щоб уже виходити за межі Львова. Також у Львівській міській раді створено ресурсний центр ОСББ, ми прагнемо, щоб такі центри були і у містах області" - організатор семінару Віталій Загайний.

Семінар проходить за підтримки німецьких партнерів з фонду Фрідріха Наумана.

"Місто вже багато чого реалізувало, для нас це підхід ефективний, адже зміни потрібно починати на рівні міста та області. ОСББ – це хороша ініціатива. Я сподіваюся, що вона буде функціонувати і на регіональному рівні" - керівник представництва фонду Фрідріха Наумана в Україні та в Білорусі Гайке Дьорренбехер.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST