Конкурс «Клич друзів - Граймо разом» Друк
18 квітня 2011 року Компанія «Кока-Кола Україна» та благодійна організація «Фонд братів Кличків» у рамках проекту „Клич друзів – Граймо разом!” оголосили про початок Всеукраїнського конкурсу на встановлення 12 дитячих спортивних майданчиків. Конкурс триває до 20 травня 2011 року.

Поверніть давню традицію здорового способу життя на власне подвір’я: напишіть колективного листа про активне дозвілля своєї сім’ї та отримайте у нагороду новий дитячий спортивний майданчик!

Цього року конкурс особливий: до участі у ньому запрошуються діти, їхні батьки та родичі, які ведуть активний і здоровий спосіб життя, разом займаються спортом та рухливими іграми, а також мають бажання поширити свій досвід серед родин, котрі мешкають поруч. Основна вимога – впродовж літа організувати на новому майданчику заходи, які популяризують здоровий спосіб життя (квести, ігри, змагання, тощо), а наприкінці сезону надати організаторам фото-звіт. Нові яскраві майданчики на прибудинкових територіях переможців з’являться протягом червня 2011 року.

Віталій Кличко, Голова Правління БО «Фонд братів Кличків»: „Перше знайомство зі спортом у дитини відбувається на дитячому майданчику біля будинку. На жаль, для мешканців невеликих містечок та сіл власний спортмайданчик – це лише мрія. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові - Компанії Кока-Кола та її благодійній організації, «Фундації Кока-Кола», які дають можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися спортом”.

Уолтер Рассел Гордон, Генеральний директор Компанії „Кока-Кола Україна”: «Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу і відома своєю активною соціальною позицією та підтримкою проектів, спрямованих передусім на захист довкілля та пропаганду активного, здорового способу життя. Здоров`я підростаючого покоління, можливості для його фізичного розвитку та активного відпочинку не можуть не хвилювати, тому благодійна організація компанії – Фундація Кока-Кола – підтримала проект, що ставить за мету розвивати спортивну культуру та сприяти здоровому способу життя».

Детальнішу інформацію про конкурс можна прочитати в газеті «Комсомольская правда в Украине» від 20 квітня 2011 року, а також на сайті www.klichkofund.org.ua. та за номером телефону (044)-492-80-05. Контактна особа – Дмитрієва Тетяна.

Додаткова інформація:

Фундація Кока-Кола – це благодійна організація, що заснована 1984 року у США, за допомогою якої Компанія Кока-Кола реалізує свої благодійні проекти у всьому світі. Фундація підтримує ініціативи та програми місцевих громад, які відповідають нагальним суспільним потребам і пріоритетам в таких напрямах: популяризація здорового способу життя, збереження водних ресурсів, переробка вторинної сировини, підтримка освітніх програм. Загалом Фундація Кока-Кола за роки своєї роботи на благодійні проекти витратила понад 305 млн. доларів США.

«Фонд братів Кличків» – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличками у серпні 2003 р. з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України, що досягається у поєднанні як фізичного, так і духовного, інтелектуального становлення молоді.

 Фонд братів Кличків

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST