У Львові стартував проект «Львів соціальний» Друк
У Львові стартував проект «Львів соціальний». Учора відбулася перша акція з-поміж низки інших, які передбачає цей проект.

Майстер-клас з виготовлення Великодніх листівок у техніці квіллінг для слабочуючих дітей провели педагог-організатор УДЮМК Франківського району Львова управління молоді сім’ї і спорту Л.М’якота та вихованці гуртка «Дивосвіт».

Проект «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок міської влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках проекту без залучення бюджетних коштів буде проведено ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян - це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку. Це ті люди, які потребують опіки і уваги від громади, оскільки в силу об’єктивних обставин не мають змоги жити на повну. Організаторами проекту є управління соціального захисту, управління молоді, сім’ї і спорту та відділ «Прес-служба».

Проект «Львів соціальний» - це добре доповнення до нашої щоденної роботи. У нашому місті значна частина громадян є соціально незахищеними. Місто в частині своїх повноважень допомагає їм матеріальними виплатами, функціонування спеціалізованих центрів, підтримкою громадських організацій, які працюють із соціально незахищеними. Утім, є ще одна можливість доповнити цю роботу - організація різноманітних заходів для найбільш соціально незахищених. Таким чином ми зробимо ще кілька кроків до того, аби життя тих, у кого в силу різних обставин немає можливості жити на повну, стало яскравішим і цікавішим, - каже керівник управління соціального захисту Ольга Павлюк.

Квіллінг – це дивовижно красивий та витончений вид мистецтва, також відомий під назвою паперокручення. Квіллінг – мистецтво виготовлення плоских або об`ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу. Фактично квіллінг почав використовуватись у 1500-1600-х роках в Європі. Використовували шматочки паперу, щоб прикрасити релігійні догмати та картини. Також цю техніку застосовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, букетів квітів, підставок, кошиків тощо. У наші часи квіллінг став досить відомим і доступним. Ця техніка «піддається» практично всім, хто має на меті її опанувати, - розповіла Лідія М’якота.

Якщо подивитися на цих діток, які сидять, акуратно закручують папірці, приклеюють їх, ви не відрізните діток з вадами здоров’я від звичайних дітей, яких ми залучили до цього навчання. І це є найосновніше. Ці дітки змогли відчути, що вони такі як усі: добрі, талановиті, комунікабельні. Адже за дві години спілкування у дітей зник бар’єр – вони запросто спілкувалися жестами і розуміли одне одного. Звісно, що це не була мова жестів у класичному розумінні, але то була мова, яку їм диктувало серце, а це, гадаю, в стократ важніше. Водночас, дітки побачили, як просто можна творити чудові речі, і матимуть поживу для роздумів та саморозвитку, - розповіла керівник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.

 Львів соціальний

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST