У Львові затвердили перелік соціально-культурних проектів та форму оцінювання ефективності їх реалізації Друк
Львівська міська рада буде відслідковувати, наскільки ефективно реалізовані проекти громадських організацій, які отримують фінансову підтримку від міської ради.

Кожного року Львівська міська рада затверджує перелік проектів, які будуть реалізовані в поточному році за кошти міської ради. Проекти розподіляються за 4 напрямками – культура і освіта, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, робота з дітьми, молоддю, та сім’ями, фізична культура і спорт.

«Кожен з затверджених проектів є цікавим, виділити якийсь один – неможливо. Але цього року ми хотіли підтримати не тільки традиційні проекти, але й запровадити нові для того, щоб розвивати нові напрями. Крім того, цього року вперше затверджено форму оцінювання. Міська рада, даючи кошти, буде відслідковувати наскільки якісно реалізовані проекти. Кожен власник буде заповнювати форму оцінювання ефективності реалізації проекту, і ці звіти будуть опубліковані на сайті Львівської міської ради», - повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST