Розпочато створення Української мережі культури Друк
З ініціативи Центру культурного менеджменту (Львів) та за підтримки Європейського культурного фонду (Амстердам) розпочато створення Української мережі культури.

Мережа відкрита для фахівців з культурного менеджменту, митців, журналістів, активних творців та споживачів культури та усіх небайдужих, має на меті утвердити лідерську роль культури у розвитку країни та її цінність у житті кожного. Віртуальною платформою для відкритої та конструктивної комунікації є портал Української мережі культури – платформа для обміну досвідом, новинами, ресурсами, контактами та ідеями.

Створивши свій профіль, члени Мережі можуть додавати та ділитись своїми матеріалами, публікаціями, вести блог і т.д. Окрім цього, вони мають доступ до інформації про професійні мережі та фонди, які фінансують проекти в Україні, а також використовувати портал як їхній власний веб-сайт.

Створення Української мережі культури має на меті налагодити комунікацію між учасниками та творцями культурного життя країни, залучаючи громадськість до відкритих дискусій про цінність і роль культури в суспільстві, а також виробити спільне розуміння культурної політики та напрями її формування.

Детальнішу інформацію можна знайти на порталі Української мережі культури www.ukrkult.net та на сторінці Центру культурного менеджменту www.kultura.org.ua..

Контакти: Оля Коцька, Центр культурного менеджменту, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (032) 241 82 32, http://ukrkult.net/

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST