Стань помічником святого Миколая! Друк

Громадська організація «Академія української молоді» розпочала набір волонтерів для участі в акції «Миколай про тебе не забуде». Волонтери вручатимуть подарунки дітям, які залишились без батьківської уваги. Набір волонтерів продовжено до 7 грудня. 

 
 
«Акцію вже 11 років проводить молодь, яка попри сесію та грудневі морози присвячує свій час для того, аби стати помічниками святого Миколая та дарувати іншим радість, щастя та усмішки. Завдяки цьому творяться справжні чудеса, і відбувається те, що здавалося неможливим», - розповідають організатори проекту.
 
Для того, щоб свято дітям принесло якнайбільше позитиву, до участі в акції долучаються юні волонтери, помічники святого Миколая. Щороку ними стають близько 700 старшокласників та студентів львівських ВНЗ. Щоб всі отримали свої подарунки, на Фабриці святого Миколая волонтери будуть їх пакувати, а потім розносити по домівках потребуючих дітей.
 
«Також у межах акції помічники працюватимуть у творчих майстернях – Канцелярії святого Миколая, роздаватимуть солодощі та листівки мешканцям міста на святковій акції 19 грудня, а також здивують усіх парадом «Я помагаю Миколаю», який відбудеться 11 грудня», - зазначила координатор дійства Світлана Роднєнкова.
 
Всім, хто хоче долучитись до акції, треба заповнити електронну анкету на сайті mykolaj.com.ua та прийти на один з спеціальних вишколів для волонтерів. Вишкіл відбудеться 26 та 27 листопада о 12.00 у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Реєстрація волонтерів триває до 3 грудня. 
 
Довідка
 
Детальну інформацію про акції та план заходів можна дізнатись за контактами організаторів проекту: Світлана Роднєнкова – (097) 777-52-42, 247-29-09.

Zaxid.net

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST