До дня журналіста – творчі конкурси, відзнаки та премії Друк

Секретаріат Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України запрошує до участі у цьогорічних конкурсах з нагоди професійного свята працівників преси, радіо і телебачення.

 

Високий Замок, 12 квітня 2011

Традиційно творче змагання розпочнеться з визначення переможця за найвагомішу, найкращу публіцистичну роботу у номінації «Сучасність», якій присвоєно ім’я відомого вченого, багаторічного декана факультету журналістики Львівського національного університету імені І. Франка, доктора філологічних наук, заслуженого журналіста України професора Володимира Здоровеги.

Наймолодша наша зміна, а це, як правило, студенти другого, третього курсів факультету журналістики, зможе позмагатися за перемогу у номінації «Проба пера».

Пропонуємо творчий конкурс, якого не було у минулі роки. З огляду на те, що 2011 рік Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним роком лісів, Львівська обласна організація НСЖУ спільно із Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Львівською обласною організацією товариства лісівників України проводять конкурс на кращі телевізійні, радіопередачі, публікації у друкованих ЗМІ на лісівничу тематику.

Оформлення матеріалів.

На конкурсі будуть розглядатися роботи, що відповідають оголошеній тематиці та які транслювалися в телерадіоефірі чи були опубліковані у засобах масової інформації у 2010-2011 роках.

Умови проведення конкурсу.

Конкурсні роботи на відповідну тематику в паперовому та електронному вигляді подаються на розгляд журі до 29 травня 2011 р. за адресою: 79000, вул. Соломії Крушельницької, 5/3, Львівська обласна організація НСЖУ. контактні телефони: 261-02-22, 261-02-26.

Учасники конкурсної комісії:

  • журі Львівської обласної організації НСЖУ (голова – кандидат філологічних наук, доцент факультету журналістики Львівського національного університету імені І. Франка З. Є. Дмитровський);
  • начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства А. М. Дейнека;
  • голова профспілки працівників лісового господарства В. Й. Максимець;
  • голова Львівської обласної організації товариства лісівників Я. П. Целень.

Нагородження переможців обласного конкурсу відбудеться 3 червня 2011 р. на урочистостях з нагоди Дня журналіста.

Переможці будуть відзначені дипломами лауреатів та цінними подарунками (вартістю в межах 5000 грн.).

Фінансування конкурсу та нагородження переможців здійснюється за рахунок коштів Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства і Львівської обласної організації товариства лісівників України.

Анатолій Очколас. заступник голови Львівської обласної організації НСЖУ.

Високий Замок, №68 (4448)

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST