Виконком Львова визначив порядок надання фінансової допомоги громадським організаціям Друк
Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів.

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання виконавчого комітету ЛМР 01.04.2011.

Як йдеться у проекті рішення, фінансова підтримка громадським організаціям буде надаватися на реабілітацію та соцзахист осіб з особливими потребами, соціальні послуги щодо подолання бідності, соціальну підтримку багатодітних родин та неповних сімей, на сприяння розвитку громадянської ініціативи та самоорганізації мешканців міста у сфері соцзахисту та на інші заходи, погоджені управлінням соціального захисту Львівської міської ради.

У рішенні зазначено, що заявки на отримання фінансової підтримки громадські організації можуть подавати до 1-го липня 2011 року із зазначенням необхідної суми та її обґрунтування.

Серед критеріїв відбору зазначено необхідність досвіду за відповідним профілем не менше 2-х років, виробничий потенціал, наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік і не збиткова діяльність протягом останніх 2-х років.

Також у рішенні зазначено, що громадські організації, які подадуть недостовірну інформацію або неякісно проведуть захід, не будуть допущені до конкурсу наступного календарного року.

Аналогічні рішення про Порядок надання фінансової підтримки виконком затвердив і для громадських організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підпорядкованим громадським організаціям, і молодіжним громадським організаціям.

 Вголос

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST