Турецький університет запрошує молодих фахівців на міжнародний симпозіум із добросусідства у Чорноморському регіоні Друк
Партнер Фонду А.Яценюка «Відкрий Україну» - Центр міжнародних та європейських досліджень Університету Кадира Хаса організовує 1-й Міжнародний симпозіум добросусідства на тему «Розуміння добросусідства - Чорноморський регіон у фокусі».

Симпозіум проходитиме на острові Гейбеліада поблизу Стамбула (Туреччина) з 28-го червня по 3-е липня 2011-го року.

Метою цього симпозіуму є сприяння поглибленню порозуміння та співробітництва в Чорноморському регіоні та поза його межами через налагодження діалогу та контактів.

Претендентами на участь є молоді люди 22-35-ти років, фахівці з державної політики, політології, журналістики та бізнесу.

Протягом чотириденного інтенсивного курсу інтерактивних сесій, які проводитимуть визначні експерти, учасники матимуть змогу дослідити як глобальні, так і регіональні проблеми. Сесії доповнюватимуться низкою майстер-класів з методології врегулювання конфліктів.

Проект Центру міжнародних та європейських досліджень здійснюється за підтримки численних міжнародних партнерів та спонсорів, зокрема Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», Чорноморського трасту регіонального співробітництва, Програми Чорноморської безпеки Гарвардського університету, Інституту регіональних та міжнародних досліджень, Міжнародного центру демократичних трансформацій, Ради міжнародних відносин Туреччини, Університету Кадира Хаса та Асоціації корпоративної соціальної відповідальності Туреччини.

Кінцевий термін подання анкет - 11-те квітня 2011-го року.

За додатковою інформацію звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Анкету та попередню програму симпозіуму можна завантажити з сайту Центру міжнародних та європейських досліджень http://cies.khas.edu.tr.

Нагадаємо, що Фонд «Відкрий Україну» в рамках Київського Безпекового Форуму, оголошує конкурс наукових робіт серед молодих науковців (віком до 35 років) з прибережних країн Чорноморського регіону, а також всіх країн-членів Організації чорноморського економічного співробітництва.

Нагородою двом переможцям стане стипендія для участі в 1-му Міжнародному симпозіумі добросусідства «Розуміння добросусідства – Чорноморський регіон у фокусі».

Детальніше про захід: http://openukraine.org/ua/news/333

 МБО «Відкрий Україну»

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST