У Львові знову протестують проти нововведень Табачника Друк
28 березня у Львові біля пам’ятника І.Франку відбулася акція «Вища освіта – біг з перешкодами», сюжетом якої є здобування вищої освіти і негативного впливу останньої редакції Законопроекту «Про вищу освіту», зокрема та законотворчої політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту в цілому.

Про це повідомила співорганізатор акції, представник ГО «Відсіч» Ірина Чулівська.

За її словами, студентам буде запропоновано зіграти у гру: пройти шлях до своєї вищої освіти, долаючи перешкоди, які планує підсунути МОНМС (Міністерство освіти і науки, молоді та спорту). Мета гри – отримати 2 кг «дипломпечива», з якими на фініші студентів чекатиме МОНСтр. Студенти зможуть і оминути перешкоди, але для цього їм потрібно буде заплатити хабар. «Буде старт і фініш, кожна з перешкод буде довшою, яку все одно варто подолати, або заплатити хабар, і чим довша перешкода, тим більший хабар потрібно заплатити. Окрім цього ті, хто бажає не проходити «освітні» перешкоди, вони зможуть відразу надати хабара на початку старту», - зазначила Ірина Чулівська.

Організатори акції наголошують, що всі дії МОНМСу спрямовані на знищення вищої освіти в Україні. На їх думку, така політика призведе до того, що українська освіта стане таким собі бігом з перешкодами, де виші стануть осередками корупції, а не знань. За її словами, політика Міністерства освіти спрямована не на підвищення рівня знань студентів, а на комерціалізацію освіти.

Організатори акції роздавали листівки щодо кампанії «Проти деградації освіти».

Такі акції відбудуться також того ж дня о 13.45 біля їдальні Національного університету «Львівська політехніка», та протягом тижня біля Національного лісотехнiчного університету та Львівського державного аграрного університету.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST