У Львові пройдуть благодійні лекції в підтримку важкохворих дітей Друк
У Львові проведуть дві благодійні лекції-семінари на тему «Як перестати тривожитись і почати жити в радості і щасті?». Слухачам буде представлено секрети боротьби з проявами тривог, страху, а також методи управління мисленням.

Читатиме лекції викладач, консультант, магістр релігійних наук, президент фонду «Софія» та водночас мати 9 дітей п. Оксана Кочерган, яка в своїй практиці провела майже 100 схожих семінарів.

Вартість запрошення до участі в благодійних семінарах від 25 до 50 грн. Всі отримані кошти підуть на лікування п’ятьох важкохворих дітей з багатодітних родин, а саме: 8-річного Василька, який 2 роки не може ходити через хворобу Перкеса й потребує довготривалого, вартісного лікування; 15-річної Василинки та 11-річної Анні, обоє потребують операції на серце; 3-річної Надійки, яка за останні місяці перенесла 4 операції, потребує наступної; 11-річної Софійки, яка потребує коштів для лікування шийно-підщелепового двостороннього лімфаденіту.

«Це вже друга така акція, яка проводитиметься у Львові. Перша й пілотна пройшла в листопаді торік. Тоді, нам вдалось зібрати близько 10 тис. грн., які ми направили на лікування важкохворих дітей з багатодітних родин. Тому, ми не зупинились на досягнутому й вирішили продовжити, адже з кожним роком число дітей, потребуючих лікування від важких хвороб невпинно росте», - повідомила співорганізатор заходу Оксана Кочерган.

Організаторами та співорганізаторами лекції виступають: Благодійний фонд «Софія», Навчально-виховний заклад «Школа Святої Софії» та Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина», Молодіжна Комісія Львівської Архиєпархії УГКЦ (Координаційна Рада молодіжних спільнот), Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій.
Час і місце проведення семінарів:

27 березня 2011р. (неділя), 16:00-18:00 год., м. Львів, вул. Пекарська, 50 (ІІІ поверх, актовий зал Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій.

3 квітня 2011р. (неділя) 16:00-18:00 год., м. Львів, вул. Вічева 2, (актовий зал Школи Святої Софії)

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST