Львів’янам розкажуть про право на безпечне довкілля Друк
24 березня о 18:15 в малій сесійній залі мерії відбудеться тренінг "Право на безпечне довкілля". Впродовж тренінгу слухачі зможуть ознайомитись з загальними поняттями права на безпечне довкілля, основні заходи та способи захисту права на рівні місцевого самоврядування та державних механізмів.

На тренінгу будуть обговорені найбільші афери у сфері охорони навколишнього середовища в Україні та світі, таке явище, як екологічна журналістика, та її вплив у сфері охорони довкілля. Також учасники дискутуватимуть на тему "Україна - як платформа для процвітання міжнародних екологічних злочинів. Громадський вплив". Автори та ведучі тренінгу  - Ольга Лучка і Христина Зоряна.

Участь у будь-якому з тренінгів навчальної програми "Правова школа для львів’ян" може взяти кожен охочий безкоштовно, надіславши свої ім'я та прізвище, контактні дані та дату тренінгу на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або зателефонувавши за тел. 15-80 (Гаряча лінія міста) 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST